Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper PB Domesta Sp. z o.o.

Historia dewelopera Domesta

Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta powstało w 1992 roku i od tego czasu zrealizowało i oddało do użytku ponad 2,5 tysiąca mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość wykonywanych mieszkań i stosowanych materiałów oraz terminowość w oddawaniu budynków to główne zalety dewelopera.

Sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Domesta to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań. 

Stoisko Domesty na targach deweloperskich

Aktualnie Deweloper Domesta prowadzi realizację nowego osiedla Leszczynowy Staw w Gdańsku Jasieniu, w skład którego wchodzić będzie 7 budynków czterokondygnacyjnych z podziemnymi halami garażowymi i cichobieżnymi windami w każdej z klatek.

Z końcem 2016 roku rozpoczęliśmy realizację kolejnej inwestycji Nowa Niepołomicka, która składać się będzie z 5 budynków sześciokondygnacyjnych z podziemnymi halami garażowymi i cichobieżnymi windami w każdej z klatek. Pierwsze mieszkania na tym osiedlu zostaną przekazane naszym klientom już w kwietniu 2018 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

We wrześniu 2017 r. zakończyliśmy realizację ostatnich budynków z oferty osiedla Leszczynowego. Jest nam niezmiernie miło, że już ponad 500 rodzin doceniło walory tego miejsca i powierzyło spółce Domesta realizację swojego największego marzenia – własnego "M".

20 czerwca 2017 roku spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę najnowszej inwestycji – Ambiente. Kameralny zespół nowoczesnych apartamentów powstaje przy ul. Leona Kruczkowskiego w Gdańsku. Doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość, którą oferuje nowoczesny projekt, powodują, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem już od pierwszego dnia sprzedaży. Zakończenie budowy nastąpi w II kwartale 2019 roku.

    

W czerwcu bieżącego roku rozpoczęto kolejną inwestycję w dzielnicy Gdańsk Chełm przy Al. Vaclava Havla. W skład Osiedla Havlove będzie wchodziło 8 budynków mieszkalnych oraz 2 budynki usługowe. Inwestycja wyróżniać będzie się bogatymi częściami wspólnymi, na których powstaną boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, sala zabaw dla dzieci oraz sala fitness. 

Z początkiem 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestcyję: Nowa Niepołomicka 2, to drugi etap cieszącego się ogromnym zainteresowaniem osiedla zlokalizowanego przy ul. Niepołomickiej. Mieszkania powstają w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły, przedszkola oraz żłobka w niewielkiej odległości od mieszkania.

Dbając o zaufanie swoich klientów, firma prowadzi darmowy program Gwarancja Plus, którym objęte są wszystkie mieszkania zakupione w spółce Domesta. W ramach programu przeprowadzany jest rutynowy, nieodpłatny przegląd gwarancyjny rok po odbiorze mieszkania. Program ten zapewnia wszystkim klientom usunięcie ewentualnych usterek, które uwidoczniły się w trakcie użytkowania mieszkań.