Domesta Deweloper Gdańsk

Havlove Gdańsk Chełm, gotowe mieszkania w sprzedaży

Galeria zdjęć zrealizowanego I etapu inwestycji

Galeria zdjęć zrealizowanego II etapu inwestycji

OSIEDLE Z MYŚLĄ O TOBIE

Osiedle Havlove

Osiedle Havlove to inwestycja skrojona na miarę potrzeb tych, którzy cenią swój czas i lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. Doskonale rozwinięta infrastruktura w pobliżu osiedla, dogodny dojazd do centrum miasta i bliskość terenów rekreacyjnych to tylko kilka z wielu zalet tego osiedla!  

Mieszkaj blisko

Podróżuj szybko

Osiedle Havlove znajduje się przy al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Chełm. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, gastronomiczna, edukacyjna i medyczna poprawi komfort życia mieszkańców, a sąsiedztwo z naturą będzie sprzyjać spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Wszystko pod ręką

Osiedle komplementarne

Osiedle Havlove składa się z ośmiu budynków mieszkalnych oraz dwóch budynków usługowych. Każdy z budynków w części prywatnej będzie miał cztery piętra, cichobieżne windy, komórki lokatorskie, boksy, a na kondygnacji -1 znajdzie się hala garażowa, która pomieści aż 278 aut.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. W pierwszej turze powstanie 138 lokali mieszkalnych, a w obu etapach do użytku mieszkańców zostanie oddanych łącznie 273 mieszkania o powierzchni od 30,5 do 78,2 m kw. Podział inwestycji na część mieszkalną i usługową czyni go komplementarnym. To właśnie dzięki temu przyszli mieszkańcy osiedla będą mieć w zasięgu ręki wszystko to, co potrzebne do komfortowego życia.

Okolica pełna przygód

Osiedle pełne atrakcji

Na terenie osiedla, oprócz naziemnych miejsc postojowych, na mieszkańców będzie czekać bogata strefa rekreacji: zewnętrzne boiska wielofunkcyjne, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, bogato wyposażone place zabaw z podziałem na atrakcje dopasowane do dzieci w różnym wieku, wewnętrzne sale zabaw dla najmłodszych mieszkańców, a także zamknięta sala fitness z wyposażeniem niezbędnym do ćwiczeń.

Szanuj swój czas

Postaw na lokalizację

Osiedle Havlove od Śródmieścia Gdańska dzielić będzie jedynie 10 minut jazdy autem. Tyle samo przyszłym mieszkańcom zajmie dojazd do al. Armii Krajowej, galerii Morena, przystanku PKM oraz restauracji czy kawiarni. Dotarcie do obwodnicy Trójmiasta będzie trwać zaledwie pięć minut. Pięć minut zajmie także spacer do pętli tramwajowo-autobusowej Łostowice Świętokrzyska.

Rozwinięta dzielnica

Ciesz się bliskością

W pełni rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych w codziennym życiu punktach. W najbliższej okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa nr 12 oraz wiele przedszkoli publicznych i prywatnych, a także żłobki. Najmłodsi mieszkańcy osiedla swoje talenty będą mogli rozwijać również w pobliskiej Szkole Muzycznej. Potrzeba zaledwie pięć minut, by dotrzeć z osiedla do szkoły, przedszkola, żłobka. przychodni lekarskiej, apteki, sklepów wielobranżowych czy Galerii Chełm.

Atrakcyjna okolica

Tu zapomnisz co to nuda

Osiedle Havlove łączy w sobie zalety życia w mieście z atutami otoczenia zielenią. W jego sąsiedztwie znajduje się m.in. zbiornik retencyjny Augustowska, do którego spacer zajmie zaledwie kilka minut. Naprzeciwko osiedla znajdują się leśne ścieżki, wieża widokowa „Kozacza Góra”, a także rozległy plac zabaw. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią także rozbudowane ścieżki rowerowe w okolicy, które umożliwiają dotarcie na dwóch kółkach do różnych zakątków Trójmiasta.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z: