Domesta Deweloper Gdańsk

NowePoludnie

 

Laureat konkursu

Najlepsza inwestycja z udogodnieniami dla mieszkańców

Nowe Południe wyróżnione w plebiscycie Wizjery'24 w kategorii „Najlepsza inwestycja z udogodnieniami dla mieszkańców" organizowanym przez Onet, morizon.pl, gratka.pl.

Wyróżnienie w tej kategorii przysługuje projektom, które nie tylko oferują bogaty wachlarz udogodnień, ale także stwarzają warunki do rozwoju społeczności lokalnej. Ocenia się, jak te udogodnienia przyczyniają się do budowania relacji między mieszkańcami, wspierania aktywnego trybu życia oraz podnoszenia jakości codziennego funkcjonowania. Te inwestycje mają nie tylko spełniać potrzeby mieszkaniowe, ale także tworzyć otoczenie sprzyjające pełnemu rozwojowi i satysfakcji mieszkańców.

 

Nowe południe - Mieszkania Gdańsk

Nowe Południe to nowoczesne osiedle powstające przy ulicy Starogardzkiej w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe. Jego położenie gwarantuje szybki dostęp do centrum Gdańska oraz obwodnicy Trójmiasta, najważniejszej ekspresowej drogi tego regionu. To miejsce, w którym wszystko co niezbędne znajdziesz w zasięgu przyjemnego spaceru: zarówno wyjątkową zieloną przestrzeń jak i dostęp do usług. Przy inwestycji znajdują się drogi rowerowe, które umożliwią Twojemu dziecku w bezpieczny sposób dotrzeć do szkoły, a Tobie znaleźć wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku.

Kompleksowe osiedle na Południu Gdańska
W modernistycznym stylu

Nowe Południe - dobrze zaprojektowane

Architektura budynków, odznaczająca się prostą formą, rytmicznymi podziałami elewacji oraz narożnymi loggiami, nawiązuje do modernizmu. Budynki zostały podzielone na szare i białe bryły, a detalem spajającym wszystkie elementy jest okładzina ceglana. Na osiedlu Nowe Południe przestrzeń i natura idą w parze z doskonałą architekturą.

Zielone osiedlowe patio

Bezpieczna przestrzeń

Skrupulatnie zaprojektowana przestrzeń naturalnych terenów rekreacyjnych tworzy idealną strefę odpoczynku i zabaw pośród bogactwa roślin, krzewów i drzew. Wyłączenie ruchu samochodowego ze strefy mieszkalnej pozwoliło stworzyć miejsce bezpieczne oraz pozbawione spalin i uciążliwego hałasu. Umieszczenie miejsc postojowych w garażach podziemnych wpłynęło na powiększenie powierzchni osiedlowych dziedzińców. Wypełnienie ich różnorodną zielenią przyczyni się do stworzenia estetycznej przestrzeni sprzyjającej dobremu samopoczuciu. 

 

Nowe Południe - zaprojektowane z myślą o bezpiecznej zielonej przestrzeni
Wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku
Enklawa zieleni

Integracja z przyrodą

Na terenie Nowego Południa znajdzie się ponad 500 drzew, a projekt osiedla zakłada ścisłą integrację z naturą. Dobór roślin podyktowany był uwydatnieniem różnorodności poszczególnych przestrzeni dziedzińców, podkreśleniem piękna przyrody i wykreowaniem harmonijnej całości. Alejki, pagórki oraz sposób formowania nasadzeń nawiązuje do naturalnego położenia terenu. Nowe Południe to enklawa zieleni mająca znaczenie zarówno dla naszego komfortu jak i zdrowia.

Place zabaw pobudzające kreatywność

Zaprojektowane z myślą o zabawie

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy wyjątkowy plac zabaw z oryginalną zabawką wodną. Inspiruje ona do eksperymentowania i zabawy z naturalnymi materiałami. W pobliżu znajdzie się również kopuła wspinaczkowa. Dzieci o różnych umiejętnościach będą mogły "zdobywać szczyty", każde na swój sposób. Możliwość huśtania się, wspinaczki po sieci i skakania po linach pozytywnie wpłynie na rozwój motoryki, równowagi i koordynacji ruchowej. Na terenie osiedla zaprojektowano też przestrzeń do zabawy zawierającą najbardziej popularne i lubiane elementy placu zabaw. Wszystko po to, by czas spędzony z przyjaciółmi na świeżym powietrzu był jak najpiękniejszy.

Bogato wyposażone place zabaw na nowym osiedlu w Gdańsku
Wysoka jakość wykończenia wnętrz osiedla Nowe Południe
Energetyzujące przestrzenie wspólne

Komfortowo i w dobrym stylu

Jasne, przestronne wnętrza z kolorowymi akcentami nawiązującymi do kolorystyki całej inwestycji, nadają lekkości i niebanalnego charakteru częściom wspólnym. Materiały wybrane do wykończenia klatek schodowych wyróżniają się wytrzymałością i łatwością utrzymania. Przestrzeń energetyzuje, pobudza i pozytywnie nastraja do życia.

ZAMIESZKAJ W NOWEJ DZIELNICY GDAŃSKA

Osiedle Nowe Południe

Osiedle Nowe Południe - nowe mieszkania Gdańsk Południe
Osiedle Nowe Południe - nowe mieszkania Gdańsk Południe
Prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska
Nowe Południe

Nowa dzielnica Gdańska

W sąsiedztwie znajdują się wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne oraz medyczne. Bez problemów zrobisz tu większe zakupy, odwiedzisz lekarza i umówisz się na wizytę u fryzjera. Dostępność żłobków, przedszkoli i szkół z pewnością pozytywnie wpłynie i znacząco ułatwi życie wielu rodzin.

Osiedle dobrze skomunikowane

Nowe Południe Bramą Gdańska

Łatwy dostęp do węzła Południowej Obwodnicy Gdańska i Obwodnicy Trójmiasta tworzy szybkie połączenie nie tylko z centrum miasta, ale jest również idealną bazą wypadową nad kaszubskie lasy i jeziora czy malownicze okolice Żuław. Bliskość komunikacji miejskiej usprawnia poruszanie się po mieście i zapewnia połączenie z innymi dzielnicami Gdańska. Okoliczne trasy rowerowe tworzą idealne warunki do aktywnego wypoczynku na łonie natury i zachęcają do częstego przemieszczania się po urokliwej okolicy.

Osiedle Nowe Południe gwarantuje łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta
Bogata oferta handlowo usługowa na terenie osiedla Nowe Południe
Nowe Południe - osiedle kompletne

Sklepy i usługi w jednym miejscu

Sklepy oraz punkty usługowe dostępne są na terenie osiedla, bez konieczności podróżowania do nich samochodem lub komunikacją miejską. Głównym elementem kompozycyjnym osiedla jest centralna oś rekreacyjna, przechodzącą płynnie w plac miejski, na którym znajdą się ogródki lokali gastronomicznych. Dalej ciąg pieszy poprowadzi do lokali usługowych znajdujących się wzdłuż zachodniej pierzei. Stanowić one będą centralny punkt całego osiedla.

Plan osiedla

18 mieszkań w ofercie
Ceny:
zł/m2
Termin odbioru od:
zobacz plany
W sprzedaży
Planowane
Sprzedane

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z:

Twoje idealne M to

Mieszkania 2 pokojowe
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 35m² do 48m²
Cena:
Od 10 316 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
Od 61m² do 67m²
Cena:
Od 9 330 zł/m²
Pobierz folder inwestycji Nowe Południe
Folder reklamowy osiedla Nowe Południe

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiemy na pytania i przygotujemy ofertę. Zapraszamy do kontaktu

Monika Maternik Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331
Paweł Zabolewicz Kierownik biura sprzedaży
505 991 887
Natalia Zachalska Specjalista ds. Sprzedaży
661 662 102
Sandra Meller Specjalista ds. Sprzedaży
661 667 177

Biuro sprzedaży na osiedlu Nowe Południe

ul. Starogardzka/Borkowska przy rondzie, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16

Biuro sprzedaży na osiedlu Leszczynowy Park

ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16

Biuro sprzedaży przy osiedlu Urzeka

ul. Guderskiego/Czermińskiego przy rondzie im. 77 Pułku, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16

Biuro sprzedaży na osiedlu Havlove

ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16

Zobacz także

  • Mieszkania
  • Lokale
Nowość
Remedium Gdańsk Aniołki
  • Mieszkania
W sprzedaży
Polana Kampinoska Gdańsk Łostowice
Od 10400 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
Urzeka Gdańsk Jasień
Od 8728 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
Leszczynowy Park Gdańsk Jasień
Od 10400 zł/m2
Czy mamy powiadomić Cię w pierwszej kolejności o nowościach i naszych ofertach specjalnych?
* Obowiązkowe pola.