Domesta Deweloper Gdańsk

#NaSwoim Gdańsk Chełm, nowe mieszkania w sprzedaży

POCZUJ, CO OZNACZA BYĆ NAPRAWDĘ #NASWOIM

Osiedle #NaSwoim

Kameralna inwestycja #NaSwoim to połączenie atutów miejskiego życia ze spokojem i walorami otaczającej natury. Położona wśród terenów zielonych, stwarza idealną przestrzeń do odpoczynku, rekreacji czy spędzania czasu z najbliższymi, a gdy zatęsknisz za rytmem miasta, w kilka minut możesz dotrzeć do centrum Gdańska, oddalonego o zaledwie trzy kilometry.
Zobacz, jak świetnie mieszka się #NaSwoim.  

Osiedle Na Swoim - nowe mieszkania Gdańsk Chełm
Osiedle Na Swoim - nowe mieszkania Gdańsk Chełm
Gdańsk Chełm

Wszędzie blisko

Osiedle #NaSwoim położone jest przy ul. Ptasiej na gdańskim Chełmie - w świetnie skomunikowanej okolicy ulic Cieszyńskiego i Więckowskiego. Rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna i medyczna ułatwia załatwianie codziennych sprawunków, a bliskość terenów zielonych, m.in. Jaru Wilanowskiego, Parku Oruńskiego czy zbiornika retencyjnego Augustowska – umożliwi odpoczynek od tętniącego życiem miasta. 

U siebie

Nowocześnie i z charakterem

#NaSwoim to inwestycja, na którą składa się jeden budynek o niskiej, pięciopiętrowej zabudowie z 72 mieszkaniami o powierzchni od 42,82 do 69,51 m kw., cichobieżnymi windami, a także przestrzeniami poprawiającymi komfort codziennego życia: rowerownią, funkcjonalnymi komórkami lokatorskimi, halą garażową, naziemnymi miejscami parkingowymi oraz zewnętrzną strefą rekreacji.

Cisza i spokój

Kameralna inwestycja

#NaSwoim to kameralna inwestycja, która zapewnia ciszę i spokój mieszkańcom. Bliskość przyrody, terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych, a także sklepów, lokali gastronomicznych czy galerii handlowej pozwala mieszkańcom spędzać czas dokładnie tak, jak lubią.

Inwestycja #NaSwoim znajduje się zaledwie 2 km od al. Armii Krajowej w Gdańsku
Szybciej i sprawniej

#NaSwoim najlepiej

Inwestycja #NaSwoim znajduje się zaledwie 2 km od al. Armii Krajowej oraz 3 km od centrum Gdańska.Pobliska pętla autobusowo-tramwajowa Chełm Witosa pozwoli niezmotoryzowanym mieszkańcom inwestycji na sprawną komunikację po całym Gdańsku.  

Bliżej Ciebie

#NaSwoim najwygodniej

Najmłodsi mieszkańcy #NaSwoim mogą skorzystać z szerokiej oferty placówek edukacyjnych - w pobliżu osiedla mieści się przedszkole i kilka szkół podstawowych. Zaledwie kilka minut dzieli inwestycję od sklepów, aptek i punktów usługowych: m.in. pasażu Chełmskiego, galerii handlowej Chełm, hipermarketu Kaufland, a także placówek medycznych: przychodni lekarskiej Nowy Chełm oraz domu medycznego Świętokrzyska.

W pobliżu osiedla #NaSwoim mieści się przedszkole i kilka szkół podstawowych.
Przyszli mieszkańcy #NaSwoim mogą wybrać się do niewielkiego parku przy ul. Cienistej.
Tereny rekreacyjne

#NaSwoim atrakcyjnie

Mieszkańcy #NaSwoim ceniący sobie odpoczynek na świeżym powietrzu mogą wybrać się do niewielkiego parku przy ul. Cienistej, odwiedzić Jar Wilanowski czy poznawać pobliskie ścieżki rowerowe. Zwolennicy aktywności fizycznej mogą także odwiedzić basen kryty na Chełmie czy pobliskie siłownie i kluby fitness.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z:

Zobacz także

  • Mieszkania
  • Lokale
Nowość
Remedium Gdańsk Aniołki
Od 22140 zł/m2
Czy mamy powiadomić Cię w pierwszej kolejności o nowościach i naszych ofertach specjalnych?
* Obowiązkowe pola.


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.