#NaSwoim Gdańsk Chełm, nowe mieszkania w sprzedaży

URZEKA NATURĄ I KOMFORTEM

Osiedle Urzeka

Inwestycja Urzeka jest połączeniem życia wśród natury z bliskością pełnej infrastruktury miejskiej. Zielone otoczenie osiedla gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój oraz możliwość spędzania wolnego czasu na obcowaniu z naturą. W ramach pierwszego zadania osiedla powstaną trzy czteropiętrowe budynki, w których zaplanowano 145 mieszkań z balkonami lub prywatnymi ogródkami, a także 7 lokali usługowych. Budynki będą wyposażone w cichobieżne windy, podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca parkingowe.

Osiedle Urzeka - nowe mieszkania Gdańsk Jasień
Osiedle Urzeka - nowe mieszkania Gdańsk Jasień
URZEKA ARCHITEKTURĄ

Mariaż elegancji z naturą

Architektura budynków odznacza się prostą formą i rytmicznymi podziałami elewacji, nawiązuje do modernizmu. Elegancki charakter podkreślają narożniki kwartałów, których szczyty wykończone zostały ceglaną okładziną. Oprócz bieli, tynku i cegły, integralnym elementem kompozycji jest roślinność, która występuje w postaci zielonych dachów oraz pnączy na elewacjach.

URZEKA WALORAMI ŻYCIA W MIEŚCIE

Blisko miasta i natury

Inwestycja Urzeka zlokalizowana jest w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy rondzie im. 77 Pułku AK w Gdańsku, u zbiegu ulic Guderskiego i Czermińskiego. Inwestycja otoczona jest lasem oraz doliną Potoku Oruńskiego. W pobliżu osiedla znajdują się zbiorniki retencyjne Świętokrzyska I oraz Świętokrzyska II oraz ścieżki rowerowe. W okolicy osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych, zarówno w bezpośrednim sąsiedztwie jak i w pobliżu osiedla. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, Urzeka jest świetnie skomunikowana z centrum Gdańska oraz innymi dzielnicami miasta. Obok inwestycji planowana jest budowa ulicy Nowa Turzycowa, która umożliwi mieszkańcom inwestycji szybszy dojazd do ulicy Jabłoniowej i wielu ważnych punktów miasta.

URZEKA ZABAWĄ

Place zabaw i boisko

Oprócz naturalnego placu zabaw od strony lasu i doliny Potoku Oruńskiego, najmłodsi mieszkańcy inwestycji będą mogli spędzać czas na funkcjonalnym placu zabaw ze zjeżdżalnią. Niezapomnianą zabawę zagwarantują m.in. tyrolka, "małpi gaj" oraz możliwość wspinaczki linowej. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z wielofunkcyjnego boiska sportowego zlokalizowanego na terenie osiedla.

Plan osiedla

18 mieszkań w ofercie
Ceny:
zł/m2+8% VAT
Termin odbioru:
zobacz plany
W sprzedaży
Planowane
Sprzedane
Przyszli mieszkańcy Urzeka będą mogli odpoczywać nad Potokiem Oruńskim.
URZEKA WOLNYM CZASEM

Odpocznij nad Potokiem Oruńskim

Otoczenie inwestycji Urzeka gwarantuje ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom bez konieczności rezygnacji z atutów, jakie niesie za sobą życie w mieście. Układ komunikacji pieszej prowadzi do lasu i doliny Potoku Oruńskiego, gdzie został zaplanowany ciąg spacerowy zakończony platformą widokową oraz naturalny plac zabaw. Mieszkańcy inwestycji Urzeka będą mogli w tym miejscu spędzać wolny czas i obcować z naturą.

URZEKA FUNKCJONALNOŚCIĄ

Mieszkania dostosowane do potrzeb

Wśród 145 mieszkań w trzech pierwszych budynkach inwestycji znajdują się lokale o metrażach od 30 do 81,62 m kw. Ich integralną całość stanowią ogródki oraz balkony. Trzypokojowe mieszkania zostały wzbogacone o dodatkowe pomieszczenie - garderobę. Dzięki różnorodności układów funkcjonalnych, każdy z przyszłych mieszkańców osiedla znajdzie mieszkanie dopasowane idealnie do jego potrzeb.

W pobliżu osiedla #NaSwoim mieści się przedszkole i kilka szkół podstawowych.
URZEKA WNĘTRZEM I STYLEM

Przytulnie i komfortowo

Przemyślane układy funkcjonalne mieszkań pozwolą spełnić marzenia o przytulnym i komfortowym lokum. Wnętrza przestrzeni wspólnych zostały utrzymane w modernistycznym charakterze i ocieplone  okładzinami drewnianymi. Dopełnienie wystroju stanowić będą czarnobiałe zdjęcia przyrody znajdującej się na terenie osiedla.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z:

Twoje idealne M to

Mieszkania 3 pokojowe Z tarasem
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
65m²
Cena:
Od 7 496,86 zł/m²
Mieszkania 2 pokojowe Z ogródkiem
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 30m² do 43m²
Cena:
Od 7 971,20 zł/m²
Mieszkania 3 pokojowe Z ogródkiem
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
Od 62m² do 66m²
Cena:
Od 7 001,19 zł/m²
Mieszkania 2 pokojowe Z balkonem
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 31m² do 44m²
Cena:
Od 7 802,28 zł/m²
Mieszkania 3 pokojowe Z balkonem
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
Od 63m² do 66m²
Cena:
Od 7 097,64 zł/m²
Mieszkania 2 pokojowe Z tarasem
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 35m² do 44m²
Cena:
Od 7 799,24 zł/m²
Pobierz folder inwestycji URZEKA

Chcesz zarezerwować mieszkanie? Lub potrzebujesz dodatkowych informacji? Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Agnieszka Zielińska Specjalista ds. Sprzedaży
511 683 312
Monika Maternik Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331
Paweł Zabolewicz Specjalista ds. Sprzedaży
505 991 887
58 670 45 16

Biuro sprzedaży na osiedlu Havlove

ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. +48 58 670 45 16

Biuro sprzedaży na osiedlu Leszczynowy Park

ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. +48 58 670 45 16

Zobacz także

  • Mieszkania
W sprzedaży
#NaSwoim Gdańsk Chełm
Od 8449 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
Leszczynowy Park Gdańsk Jasień
Od 7292 zł/m2
  • Mieszkania
Sprzedane
Robinia Gdańsk Chełm
Czy mamy powiadomić Cię w pierwszej kolejności o nowościach i naszych ofertach specjalnych?
* Obowiązkowe pola.


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.