2023

#NaSwoim

Gdańsk Chełm

Kameralna inwestycja #NaSwoim to połączenie atutów miejskiego życia ze spokojem i walorami otaczającej natury. Położona przy ul. Ptasiej, wśród terenów zielonych, stwarza idealną przestrzeń do odpoczynku, rekreacji czy spędzania czasu z najbliższymi. Do części wspólnych inwestycji należą rowerownia, ścieżki spacerowe z ławkami oraz urządzenia siłowni plenerowej. Dogodna lokalizacja osiedla w dzielnicy Chełm, gwarantuje łatwy dostęp do centrum Gdańska, oddalonego o zaledwie trzy kilometry.

72 Mieszkania
2022

Robinia

Gdańsk Chełm

Osiedle Robinia znajduje się przy ul. A. Madalińskiego w dzielnicy Gdańsk Chełm, tuż obok Jaru Wilanowskiego. Bezpośrednie sąsiedztwo z parkiem pozwoli przyszłym mieszkańcom cieszyć się widokiem otoczonego zielenią stawu i korzystać z atrakcji tego miejsca. Bliskość natury w przypadku tej inwestycji komponuje się z dogodnym dostępem do głównych arterii drogowych Gdańska oraz rozbudowaną infrastrukturą komunikacji miejskiej czy licznymi obiektami handlowymi, usługowymi, edukacyjnymi czy medycznymi.

52 Mieszkania
2022

Havlove

Gdańsk Chełm

Osiedle Havlove znajduje się w Gdańsku Chełmie przy alei Vaclava Havla. Elementami wyróżniającymi inwestycję są dobrze zaplanowane przestrzenie wspólne, na których powstały boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjne ścianki wspinaczkowe, sale zabaw dla dzieci oraz siłownie. To niebanalny projekt, świetnie skomunikowana lokalizacja oraz przestrzeń przyjazna rodzinom i wszystkim tym, którzy lubią aktywnie spędzać czas.

273 Mieszkania
17 Lokali
2020

Osiedle Traffic

Gdańsk Siedlce

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Struga. Świetnie skomunikowane z centrum Gdańska, tuż obok pętli tramwajowo-autobusowej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku i terenów zielonych. Pomysłowa architektura i ciekawe rozwiązania w aranżacji wnętrz. Przestrzenie wspólne wzbogacone zostały o halę rowerową, salę fitness oraz zewnętrzną strefę rekreacyjną.

169 Mieszkań
5 Lokali
2019

Nowa Niepołomicka 2

Gdańsk Chełm

Drugi etap cieszącego się ogromnym zainteresowaniem osiedla zlokalizowanego przy ul. Niepołomickiej, w malowniczym otoczeniu terenów zielonych i blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Rekreacyjna strefa przydomowa obejmuje tereny zielone, ścieżkę spacerową z ławkami, siłownię plenerową oraz plac zabaw. To projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem.

118 Mieszkań
2019

Apartamentowiec Ambiente

Gdańsk Piecki-Migowo

Kameralny zespół nowoczesnych apartamentów przy ul. I. Matuszewskiego w Gdańsku. Rewelacyjna lokalizacja, na styku dwóch dynamicznie rozwijających się dzielnic. Nowoczesny projekt budynku nawiązujący do klasycznych rozwiązań konstrukcyjnych przy wykorzystaniu szlachetnych i energooszczędnych materiałów. Komfort, wygodę i bezpieczeństwo zapewniają: prywatna sala fitness, podziemna hala garażowa, zewnętrzna

57 Mieszkań
2018

Nowa Niepołomicka

Gdańsk Chełm

Osiedle Nowa Niepołomicka w dzielnicy Gdańsk-Chełm to inwestycja zaprojektowana dla osób, które cenią piękno nowoczesnej architektury, bliskość natury i dogodną komunikację. Atutami inwestycji są funkcjonalne, jasne mieszkania, zielona strefa wspólna i komfortowe, bezpieczne place zabaw na ogrodzonym terenie. Oddalona o kilka kilometrów trójmiejska obwodnica gwarantuje szybkie dotarcie do dowolnego punktu miasta.

197 Mieszkań
2017

Leszczynowy Staw

Gdańsk Jasień

Osiedle Leszczynowy Staw położone jest przy ulicy Leszczynowej na zboczu jednego z najwyższych wzniesień w Gdańsku Jasieniu. Inwestycję, zlokalizowaną w spokojnym otoczeniu, dzieli zaledwie 5 km od centrum miasta oraz Obwodnicy Trójmiejskiej. Układ budynków oraz wewnętrzna aleja ozdobiona zielenią nadają miejscu wyjątkowy, kameralny charakter. Prywatne boisko i place zabaw zapewniają bezpieczną przestrzeń do rekreacji na terenie osiedla.

223 Mieszkania
2016

Osiedle Leszczynowe

Gdańsk Jasień

Osiedle położone w zacisznym miejscu, w otoczeniu zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, przy ulicy Leszczynowej w dzielnicy Gdańsk Jasień. Wyróżniająca się architektura, spokojny i rodzinny charakter oraz doskonałe połączenie z centrum i Obwodnicą Trójmiasta to tylko niektóre z zalet osiedla. Jakość życia znacząco podnosi również obecność lokali usługowych oraz przestrzeni rekreacyjnych z placami zabaw dla najmłodszych.

574 Mieszkania
9 Lokali
2009

Osiedle Południowy Stok

Gdańsk Chełm

Osiedle Południowy Stok zlokalizowane zostało w dzielnicy Gdańsk Chełm. Całe założenie deweloperskie to kompleks 10 czterokondygnacyjnych budynków wraz z garażami w poziomie piwnicy oraz pełnym zagospodarowaniem terenu. Mieszkańcy osiedla mają do swojej dyspozycji liczne lokale usługowe. Dodatkowo najmłodsi mogą spędzać aktywnie czas na prywatnym placu zabaw.

295 Mieszkań
17 Lokali
2005

Osiedle Storczykowe

Gdańsk Kokoszki

Osiedle Storczykowe znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Kokoszki. Jest to kompleks 4 czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych w spokojnej, zielonej okolicy. W poziomie piwnicy budynków umieszczono garaże. Pobliska infrastruktura zapewnia dostęp do wielu punktów usługowych. Położenie w okolicy Obwodnicy Trójmiasta gwarantuje sprawne poruszanie się po całym Trójmieście.

120 Mieszkań
1 Lokal
2002

Osiedle Kurierów

Gdańsk Chełm

Osiedle Kurierów wybudowane zostało w jednej z największych dzielnic Gdańska - na Chełmie. Cały kompleks mieszkalny składa się 5 czterokondygnacyjnych budynków z garażami w poziomie piwnicy oraz pełnym zagospodarowaniem osiedla w otoczeniu zieleni. Sąsiedztwo inwestycji charakteryzuje się dostępnością wielu punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej.

140 Mieszkań