Domesta Deweloper Gdańsk

Remedium - Apartamenty Inwestycyjne Gdańsk Aniołki

Strona Główna Nieruchomości w naszej ofercie

Prestiżowa część Gdańska

Remedium to wyjątkowy projekt położony w urokliwej dzielnicy Gdańska - Aniołki. Zlokalizowany w zielonej części miasta, blisko jego centrum oraz w pobliżu nowoczesnego ośrodka biznesowo-akademickiego.
W ramach inwestycji powstanie 65 apartamentów wykończonych pod klucz w najwyższym standardzie oraz 3 lokale usługowe umieszczone na parterze budynku, z przynależnymi miejscami postojowymi. 

Remedium ul. Smoluchowskiego Gdańsk Aniołki

Urok kameralnej dzielnicy

Zza okien apartamentów rozpościera się widok na założony pod koniec XX. wieku Zielony Park. Ten malowniczy skwer, na powierzchni ponad 3 ha, posiada liczne alejki z ławkami, plac zabaw oraz zewnętrzną siłownię.

Widok na Zielony Park z większości apartamentów

Bezpieczne lokowanie kapitału

Apartamenty inwestycyjne rozwiązały problem uzależnienia właściciela od operatora nieruchomości. Remedium to gwarancja stałego wzrostu wartości nieruchomości umożliwiająca samodzielne decydowanie o warunkach wynajmu apartamentu. Inwestycja Remedium oferuje pełną dowolność, na której można zacząć zarabiać już w momencie odebrania kluczy. Apartamenty inwestycyjne w cenie już od 18 000 zł netto/m2

Apartamenty Remedium wykończone pod klucz

Lokalizacja w samym
sercu miasta

Umiejscowienie inwestycji w urokliwej dzielnicy Gdańsk Aniołki nadaje miejscu szczególnego klimatu. To połączenie kameralności i energii miejskiego życia, z której korzystać można każdego dnia. Bliskość tętniącego życiem centrum Gdańska zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej i nowoczesnej strefy biznesowej.

Najbardziej medyczna dzielnica Gdańska

Zabudowa wpisana
w istniejącą zieleń

Budynek został wkomponowany w działkę w sposób umożliwiający stworzenie ustronnej strefy rekreacyjnej. Przestrzeni, w której będzie można odpocząć, spędzić czas wolny na łonie natury. Spokojny zakątek, w oddali od miejskiego zgiełku.

Strefa rekreacji otoczona bogatą roślinnością

Spójność estetyczna

Ponadczasowa architektura stworzona z myślą o osobach ceniących wysoką jakość, precyzję wykończenia oraz niepowtarzalną estetykę. Harmonię i ład przestrzenny pozwalają zachować detale elewacji wprowadzające analogię do pobliskich budynków.

Ponadczasowa architektura nawiązująca do historycznej dzielnicy Gdańska

Plan inwestycji

18 mieszkań w ofercie
Ceny:
zł/m2
Termin odbioru od:
zobacz plany
W sprzedaży
Planowane
Sprzedane

Najwyższa jakość wykończenia apartamentów

Stylistyka projektowa z zewnątrz równomiernie przechodzi do wnętrz inwestycji, zachowując spójność w obrębie całego założenia. Powtórzenie detalu elewacji w środku budynku podkreśla integralność projektu. Jasne, przestronne wnętrza emanują ciepłem, spokojem i elegancją.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, obiekt będzie wyposażony w monitoring na zewnętrz budynku, w garażu oraz przy holach wejściowych na parterze.

Apartamenty Remedium wykończone pod klucz

Kompleksowe wyposażenie

W pełni urządzone apartamenty inwestycyjne Remedium oferują powierzchnię od 36 do 63 m2. Zostaną wykończone w jednym standardzie, wyposażone w meble zamawiane na wymiar. Aneks kuchenny oprócz pełnego umeblowania będzie posiadał nowoczesny sprzęt AGD (płyta grzewcza, okap oraz zmywarka, lodówka i piekarnik w zabudowie). Kompleksowe wyposażenie salonu będzie obejmować rozkładaną kanapę 3-osobową, fotel wypoczynkowy, stoliki kawowe, szafkę RTV. Przytulności doda ciepłe drewno, firany, zasłony, dywan oraz panele ścienne, a klimatyczny nastrój stworzy oświetlenie.

Kompleksowe wykończenie i wyposażenie apartamentów

Oryginalne rozwiązania estetyczne

Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość i odporność produktów na zużycie. Mając na uwadze dbałość o przyrodę, zastosowane elementy wyposażenia i rozwiązania są ekologiczne oraz bezpieczne dla środowiska.

Części wspólne inwestycji Remedium
Pokaż trasę dojazdu z:
Pobierz folder inwestycji Remedium Apartamenty Inwestycyjne
Folder reklamowy Remedium

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klientów:

Sandra Meller Specjalista ds. Sprzedaży
661 667 177
Natalia Zachalska Specjalista ds. Sprzedaży
661 662 102
Paweł Zabolewicz Kierownik biura sprzedaży
505 991 887
Monika Maternik Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331

Biuro sprzedaży na osiedlu Havlove

ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16