Domesta Deweloper Gdańsk

Prestiżowa część Gdańska

Remedium to wyjątkowy projekt położony w unikatowej dzielnicy Gdańska - Aniołki. Zlokalizowany w zielonej części miasta, blisko jego centrum oraz w pobliżu ośrodka biznesowo-akademickiego. 
W ramach inwestycji powstanie 65 nowoczesnych apartamentów, wykończonych pod klucz w najwyższym standardzie oraz 3 lokale usługowe umieszczone na parterze budynku, z własnymi miejscami postojowymi. 

Remedium ul. Smoluchowskiego Gdańsk Aniołki

Urok kameralnej dzielnicy

Zza okien rozpościera się widok na Zielony Park – założony pod koniec XX. wieku. Park swoją kompozycją nawiązuje do stylu kaligraficznego, którego głównym założeniem było imitowanie natury. Ten zielony punkt na mapie centrum Gdańska zajmuje powierzchnię ponad 3 ha.

Widok na Zielony Park z większości apartamentów

Bezpieczne lokowanie kapitału

Apartamenty inwestycyjne rozwiązały problem uzależnienia właściciela od operatora nieruchomości. Remedium to gwarancja stałego wzrostu wartości nieruchomości umożliwiająca samodzielne decydowanie o warunkach wynajmu apartamentu. Inwestycja Remedium oferuje pełną dowolność, na której można zacząć zarabiać już w momencie odebrania kluczy. Apartamenty inwestycyjne w cenie już od 18 000 zł netto/m2

Apartamenty Remedium wykończone pod klucz

Lokalizacja w samym
sercu miasta

Umiejscowienie inwestycji w urokliwej dzielnicy Gdańsk Aniołki nadaje miejscu szczególnego klimatu. To połączenie kameralności i energii miejskiego życia, z której korzystać można każdego dnia. Bliskość tętniącego życiem centrum Gdańska zapewnia dostęp do bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej i nowoczesnej strefy biznesowej.

Najbardziej medyczna dzielnica Gdańska

Zabudowa wpisana
w istniejącą zieleń

Budynek został wkomponowany w działkę w sposób umożliwiający stworzenie ustronnej strefy rekreacyjnej. Przestrzeni, w której będzie można odpocząć, spędzić czas wolny na łonie natury. Spokojny zakątek, w oddali od miejskiego zgiełku.

Strefa rekreacji otoczona bogatą roślinnością

Spójność estetyczna

Ponadczasowa architektura stworzona z myślą o osobach ceniących wysoką jakość, precyzję wykończenia oraz niepowtarzalną estetykę. Harmonię i ład przestrzenny pozwalają zachować detale elewacji wprowadzające analogię do pobliskich budynków.

Ponadczasowa architektura nawiązująca do historycznej dzielnicy Gdańska

Plan inwestycji

18 mieszkań w ofercie
Ceny:
zł/m2
Termin odbioru od:
zobacz plany
W sprzedaży
Planowane
Sprzedane

Najwyższa jakość wykończenia apartamentów

Stylistyka projektowa z zewnątrz, równomiernie i delikatnie przechodzi do wnętrz inwestycji, zachowując spójność w obrębie całego założenia. Powtórzenie detalu elewacji w środku budynku podkreśla integralność projektu. Jasne, przestronne wnętrza posiadają przyjazny i domowy charakter.

Apartamenty Remedium wykończone pod klucz

Kompleksowe wyposażenie

W pełni urządzone apartamenty inwestycyjne Remedium oferują powierzchnię od 36 do 63 m2. Zostaną wykończone w jednym standardzie, wyposażone w meble zamawiane na wymiar. Aneks kuchenny oprócz pełnego umeblowania będzie posiadał nowoczesny sprzęty AGD (płyta grzewcza, okap oraz zmywarka, lodówka i piekarnik w zabudowie). Kompleksowe wyposażenie salonu będzie obejmować rozkładaną kanapę 3-osobową, fotel wypoczynkowy, stoliki kawowe, szafkę RTV. Przytulności doda ciepłe drewno, firany, zasłony, dywan oraz panele ścienne, a klimatyczny nastrój stworzy oświetlenie.

Kompleksowe wykończenie i wyposażenie apartamentów

Oryginalne rozwiązania estetyczne

Wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość i odporność produktów na zużycie. Mając na uwadze dbałość o przyrodę, zastosowane elementy wyposażenia i rozwiązania są ekologiczne oraz bezpieczne dla środowiska.

Części wspólne inwestycji Remedium
Pokaż trasę dojazdu z:

Twój idealny apartament to

Apartamenty 1 pokojowe od 36,68 m2
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia:
Od 36m² do 42m²
Apartamenty 2 pokojowe od 41,43 m2
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 41m² do 63m²
Apartamenty 3 pokojowe od 42,55 m2
Liczba pokoi:
2-3
Powierzchnia:
Od 42m² do 63m²
Pobierz folder inwestycji Remedium Apartamenty Inwestycyjne
Folder reklamowy Remedium

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klientów:

Natalia Wiater Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
504 838 948
Monika Maternik Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331
Sandra Meller Specjalista ds. Sprzedaży
661 667 177
Paweł Zabolewicz Kierownik biura sprzedaży
505 991 887

Biuro sprzedaży na osiedlu Havlove

ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.