Domesta Deweloper Gdańsk

100% inwestycji oddanych w terminie

Wszystkie inwestycje Domesty oddawane są na czas, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem budowy. Podejmując decyzje o zakupie mieszkania od Domesty, otrzymujesz gwarancję, że klucze do Twojego wymarzonego mieszkania otrzymasz w umówionym terminie.

Program Gwarancja Plus

Rok po oddaniu mieszkania, na każdej inwestycji Domesty, odbywa się bezpłatny gwarancyjny przegląd mieszkań.

"W tym czasie Zarządca wskazuje możliwe terminy takich spotkań. Wystarczy, że zgłosisz chęć wizyty w ramach programu Domesta - Deweloper z Gwarancją Plus, a nasi fachowcy umówią się z Tobą i omówią wspólny plan działania." - mówi Zbigniew Bieszk, Naczelny Inżynier.

 

 

 

 

WIZUALIZACJA = REALIZACJA
Porównaj nasze wizualizacje ze zdjęciami zrealizowanych inwestycji.

Funkcjonalne układy mieszkań

Przemyślany rozkład pomieszczeń charakteryzuje się odpowiednim podziałem na strefy funkcjonalne oraz wydzieleniem przestrzeni prywatnych od publicznych. Odpowiednie usytuowanie mieszkań względem stron świata gwarantuje zrównoważoną temperaturę w pomieszczeniach i dostateczną ilość naturalnego światła.

Uczestniczymy w budowie infrastruktury technicznej miasta

Domesta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Chętnie angażujemy się we współpracę z lokalnymi władzami, przejmujemy projekty wpływające pozytywnie na zmianę środowiska miejskiego i podejmujemy się ich realizacji. Wierzymy, że odpowiednia infrastruktura techniczna jest kluczowym elementem każdego dynamicznie rozwijającego się miasta. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczniejsze i łatwiejsze poruszanie się po mieście.

Ekologiczne rozwiązania

W Domeście przywiązujemy szczególną wagę do zagospodarowania i kształtowania terenów zielonych. Tworzymy przestrzenie parkowe, tereny zielone, naturalne place zabaw oraz strefy odpoczynku. Dbamy o zielone otoczenie realizowanych inwestycji.

Ogrody deszczowe

Mamy ogromną świadomość zalet występowania ogrodów deszczowych na terenie inwestycji osiedlowych. To dzięki nim całość wody opadowej na osiedlu gromadzi się w nieckach retencyjnych. Tworzą one system naczyń połączonych: woda opadowa z dachów zbierana jest w pierwszej kolejności w nieckach i dopiero po ich zapełnieniu oddawana jest do sieci miejskiej.

Zielone dachy

Zielone dachy regulują retencję wody opadowej oraz stanowią świetną izolację termiczną. Czy wiesz, że dzięki nim, wody opadowe, zanim trafią do kanalizacji deszczowej, są na dachu chwilowo zatrzymywane? Zielony dach działa jak gąbka.  Ma to bardzo duże znaczenie podczas obfitych opadów deszczu.

Strefy rekreacyjne

Dbamy o różnorodość atrakcji na naszych inwestycjach. Wierzymy, że na każdej z nich znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Nasze osiedla tworzymy z myślą o przyszłych mieszkańcach, by zarówno mieszkanie jak i osiedle niosło Ci każdego dnia satysfakcję z dokonanego wyboru o zakupie mieszkania od Domesty.

Bezpieczna budowa

Priorytem jest dla nas bezpieczeństwo i bezwypadkowy przebieg realizowanych przez nas budów. Stosujemy najnowsze rozwiązania i dbamy o porządek na naszych inwetycjach. Relacje z placów budów zamieszczamy systematycznie w dziennikach budowy na naszej stronie www.

Nasze budowy są też chwalone przez ekspertów z dziedziny budownictwa. Zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Budujemy bezpiecznie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów BHP w procesie realizacji obiektów budowlanych.

 

 

 

Poznaj nasze inwestycje

  • Mieszkania
  • Lokale
Nowość
Remedium Gdańsk Aniołki
  • Mieszkania
W sprzedaży
Polana Kampinoska Gdańsk Łostowice
Od 10400 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
Nowe Południe Gdańsk Południe
Od 9329 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
Urzeka Gdańsk Jasień
Od 8728 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
Leszczynowy Park Gdańsk Jasień
Od 10400 zł/m2
  • Biura
WYNAJEM
Matarnia Office Park Gdańsk Matarnia

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu:

Natalia Zachalska Specjalista ds. Sprzedaży
661 662 102
Sandra Meller Specjalista ds. Sprzedaży
661 667 177
Paweł Zabolewicz Kierownik biura sprzedaży
505 991 887
Monika Maternik Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331