Domesta Deweloper Gdańsk

O firmie

Historia Domesty

Firma powstała w styczniu 1992 r. jako Przedsiębiorstwo Budowlane. W pierwszych latach działalności skupiona była na realizacji obiektów budowlanych w systemie GW, „pod klucz” oraz realizowała obiekty budowlane w zakresie stanu surowego na terenie Polski i Niemiec. Od 1998 r. firma rozpoczęła działalność deweloperską i zaczęła realizować inwestycje pod własną marką, w roli inwestora. Obecnie Domesta koncentruje swoje działania na trójmiejskim rynku nieruchomości. Siedziba spółki mieści się w rodzimym biurowcu Matarnia Office Park w Gdańsku.

Przez ten czas Domesta oddała do użytku na rynku pierwotnym ponad 3 tysiące mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych, zlokalizowanych w atrakcyjnych dzielnicach Gdańska takich jak Gdańsk Piecki-Migowo, Gdańsk Jasień, Gdańsk Siedlce czy Gdańsk Chełm.

0
lata działalności deweloperskiej
0
sprzedanych mieszkań
0
% mieszkań oddanych w terminie

Od sierpnia 2010 roku spółka DOMESTA wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Inpro. Przynależność do grupy tworzonej przez jednego z czołowych trójmiejskich deweloperów niesie za sobą stabilność finansową i jest gwarantem jakości.

Domesta to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowaniu mieszkań deweloperskich. W zespole znajdują się inżynierowie, kierownicy i inspektorzy budowlani, którzy nieustannie szukają nowych, funkcjonalnych rozwiązań, zwiększających użyteczność inwestycji i ułatwiających życie ich rezydentom.

Znakiem rozpoznawczym jest nie tylko wysoka jakość i terminowość. Osiedla Domesta są przede wszystkim miejscami zaprojektowanymi i przystosowanymi do życia, z przestrzenią przyjazną mieszkańcom.

Misja

Misją firmy Domesta jest zapewnienie mieszkańcom Trójmiasta komfortowej przestrzeni do życia, dzięki której będą mogli w dogodnych warunkach odpoczywać, pielęgnować relacje z innymi ludźmi i rozwijać się na wielu płaszczyznach.  To właśnie dlatego przykładamy ogromną wagę do projektów osiedli i skupiamy się na kwestiach istotnych dla przyszłych użytkowników naszych inwestycji: dogodnej lokalizacji i dojeździe, przestronnej przestrzeni, a także ponadczasowym designie.

Wizja

Podstawowym celem spółki Domesta jest budowa osiedli wielorodzinnych i lokali usługowych na terenie Trójmiasta, które odznaczają się wysokim standardem wykonania, przemyślanymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami oraz przystępnymi cenami. Przy każdej realizacji dbamy o to, by cały proces przygotowania inwestycji przebiegał zgodnie z harmonogramem, a przyszli mieszkańcy otrzymywali klucze na czas.

Dotychczasowe realizacje