Domesta Deweloper Gdańsk

 

Galeria zdjęć zrealizowanej inwestycji

NATURALNIE, ŻE W MIEŚCIE!

Osiedle Traffic to połączenie nowoczesności z komfortem życia. Położone w świetnie zlokalizowanej dzielnicy Gdańsk Siedlce, ale jednocześnie otoczone naturą, pozwala przyszłym mieszkańcom w pełni korzystać z atutów kontaktu z przyrodą bez rezygnacji z udogodnień, jakie daje życie w mieście. Bliskość centrum i rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej sprawia, że osiedle Traffic to idealna propozycja dla tych, którzy cenią swój czas.

LOKALIZACJA

Nie trać czasu

Osiedle Traffic położone jest ul. Struga w dzielnicy Gdańsk Siedlce, tuż obok Parku Na Zboczu. Bezpośrednie sąsiedztwo z terenami zielonymi w przypadku tej inwestycji łączy się z atutami życia w mieście: dostępem do bogatej oferty edukacyjnej, medycznej, gastronomicznej czy rozrywkowej. 

INWESTYCJA

Żyj wygodnie

Inwestycję Traffic tworzą cztery budynki o dziewięciu naziemnych kondygnacjach każdy. Oprócz 169 mieszkań o powierzchniach od 25 do 78 m kw., dwupoziomowej hali garażowej mieszczącej 172 auta, zamkniętej sali fitness, hali rowerowej oraz zewnętrznej strefy rekreacyjnej, na terenie inwestycji zaplanowano przestrzeń przeznaczoną na lokale usługowe. Wzbogacenie oferty mieszkaniowej inwestycji o część handlowo-usługową sprzyja oszczędności czasu i podnosi komfort życia przyszłych mieszkańców.

ATUTY

Ciesz się udogodnieniami

Tereny zielone otaczające inwestycję, jak i osiedlowa, rozbudowana strefa rekreacyjna zachęcają mieszkańców do odpoczynku na świeżym powietrzu. Miłośnicy aktywności fizycznej będą mogli korzystać w wyposażonej w profesjonalne urządzenia sali fitness, hali rowerowej na 130 jednośladów, zewnętrznej siłowni a do dyspozycji najmłodszych mieszkańców pozostaje rozbudowana strefa zabaw. Atrakcji dostarcza także pobliski Park Na Zboczu, w którym znajduje się m.in.: boisko wielofunkcyjne, siłownia plenerowa, przestronny plac zabaw dla dzieci, ścieżki oraz ławki z widokiem na malowniczą okolicę. Warto podkreślić, że bliskość przyrody współgra tu ze świetną lokalizacją, a dzięki pętli autobusowo-tramwajowej przy samej inwestycji - także doskonałym skomunikowaniem z centrum oraz innymi dzielnicami Gdańska.

KOMUNIKACJA

Sprawnie i komfortowo

Dla mieszkańców osiedla dotarcie do centrum czy dowolnej dzielnicy miasta nie stanowi żadnego problemu. Wszystko za sprawą rozbudowanej infrastruktury drogowej. Oprócz bliskości głównych arterii miasta, mieszkańcy mogą także skorzystać z rozwiniętej w tym rejonie komunikacji miejskiej. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się pętla autobusowo-tramwajowa Siedlce, dzięki czemu o każdej porze można dotrzeć do centrum, a także w kierunku Moreny czy południowych dzielnic Gdańska.

SKLEPY, USŁUGI, EDUKACJA

Wygodnie i różnorodnie

Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, edukacyjna czy medyczna potwierdzają najlepszą lokalizację inwestycji Traffic. W pobliżu znajdują się liczne przedszkola oraz pięć szkół podstawowych. Nie brakuje też sklepów i punktów usługowych, a najbliższa galeria handlowa czy urząd pocztowy znajdują się w promieniu jednego kilometra.

TERENY REKRECAYJNE

Aktywnie i zielono

Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się Park Na Zboczu oferujący liczne atrakcje rekreacyjne, m.in.: plac zabaw dla dzieci, siłownię na świeżym powietrzu, wielofunkcyjne boisko. Tuż przy inwestycji przebiega także ścieżka rowerowa, którą możemy dotrzeć do różnych zakątków Gdańska, Sopotu czy Gdyni.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z: