Domesta Deweloper Gdańsk

 

Galeria zdjęć zrealizowanej inwestycji

NOWE I WŁASNE

Osiedle Nowa Niepołomicka 2

Poranna joga w przytulnej sypialni, szalone zabawy w pokoju dziecięcym, rodzinne spotkania w nowoczesnym salonie i relaks w promieniach słońca w prywatnym ogródku. Przestrzeń, która dopasuje się do Twojego stylu życia. 

LOKALIZACJA

Nie trać czasu

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Gdańsk Chełm. Nowa Niepołomicka 2 powstała w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Oddalona o kilka kilometrów trójmiejska obwodnica gwarantuje szybkie dotarcie do dowolnego punktu miasta.

INWESTYCJA

Żyj wygodnie

W inwestycji zaprojektowano 118 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 27 do 88 m2. Przestrzeń mieszkaniową powiększą balkony, loggie oraz prywatne ogródki przylegające do mieszkań parterowych. Rekreacyjna strefa przydomowa obejmuje tereny zielone, ścieżkę spacerową z ławkami, siłownie plenerową oraz plac zabaw.

ATUTY

Ciesz się udogodnieniami

Osiedle Nowa Niepołomicka 2 to esencja nowoczesności, jasna elewacja, dbałość o najmniejsze szczegóły wykonania czynią budynki miłymi dla oka. Wygodne siedziska wśród zieleni, urokliwa, mała architektura, cisza i spokój. To projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem.

KOMUNIKACJA

Sprawnie i komfortowo

Lokalizacja osiedla w pobliżu obwodnicy (4 km do zjazdu Gdańsk-Kowale) gwarantuje mieszkańcom dogodne połączenie z całym Trójmiastem. Przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego można w zaledwie 5 minut dotrzeć do węzła komunikacyjnego Łostowice-Świętokrzyska z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi.

SKLEPY, USŁUGI, EDUKACJA

Wygodnie i różnorodnie

W pobliżu znajdują się sklepy, bankomaty, restauracje, przedszkola, Szkoła Podstawowa nr 86 oraz przychodnia lekarska. Otoczenie osiedla stanowi zabudowa o niskiej intensywności, z dużą ilością terenów zielonych.  

TERENY REKRECAYJNE

Aktywnie i zielono

Okolica obfituje w tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Położony w sąsiedztwie zbiornik retencyjny "Kolorowy" przyciąga rodziny z dziećmi, właścicieli czworonogów, amatorów joggingu i wędkarstwa. Wzgórze "Kozacza Góra" to idealne miejsce na piesze i rowerowe wycieczki. Przygotowano tam liczne, leśne ścieżki, prowadzące do placu zabaw i zewnętrznych urządzeń fitness. Z wieży widokowej, na którą wstęp jest nieodpłatny, rozpościera się piękny widok na tę część miasta.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z: