Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Nowe
i własne

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Gdańsk Chełm.

Nowa Niepołomicka 2 powstaje w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Oddalona o kilka kilometrów trójmiejska obwodnica gwarantuje szybkie dotarcie do dowolnego punktu miasta. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci w niewielkiej odległości od mieszkania. 

Nowa przestrzeń na marzenia

Osiedle Nowa Niepołomicka 2 to esencja nowoczesności, jasna elewacja, dbałość o najmniejsze szczegóły wykonania czynią budynki miłymi dla oka.

W inwestycji zaprojektowano 118 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych układach i powierzchniach od 27 do 88 m2. Przestrzeń mieszkaniową powiększą balkony, loggie oraz prywatne ogródki przylegające do mieszkań parterowych. Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na ustawne i przemyślane rozkłady, gwarantują maksymalną funkcjonalność. Duży wpływ na codzienny komfort życia będą miały cichobieżne windy, komórki lokatorskie, podziemny parking oraz naziemne miejsca postojowe.

Rekreacyjna strefa przydomowa obejmuje tereny zielone, ścieżkę spacerową z ławkami, siłownie plenerową oraz plac zabaw. 

To projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem. Położenie w kameralnej części Gdańska sprawia, że po dniu pełnym obowiązków możemy odpocząć w ciszy i spokoju.

LOKALIZACJA

Spokojna okolica, oddalona od miejskiego zgiełku.

To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość przyrody oraz możliwość aktywnego spędzania czasu. Najbliższe otoczenie stwarza mnóstwo możliwości uprawiania sportów oraz relaksu w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Inwestycja od strony północnej graniczy z Parkiem Handlowym, a od zachodu i południa z terenami przewidzianymi pod ulice tzw. Nową Niepołomicką i Nową Świętokrzyską.  

W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii 113, 175, N13, a w odległości około 2 km zlokalizowana jest pętla autobusowo-tramwajowa, która umożliwia poruszanie się po całym mieście. Do śródmieścia samochodem dojedziemy w kilkanaście minut. 

Lokalizacja

Biuro sprzedaży

Na terenie budowy Osiedla Havlove
Wjazd od ul. Świętokrzyskiej, Gdańsk
poniedziałek - piatek 09:00 - 17:00
sobota 10.00 - 14.00

Tel.: +48 58 670 45 16

UWAGA!
Wejście na teren budowy możliwe jest wyłącznie w krytym obuwiu.
Ze względów bezpieczeństwa, dzieci do lat 7 nie zostaną wpuszczone na teren budowy.