Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Leszczynowy Park

OSIEDLE Z WŁASNYM PARKIEM

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej.


Niezwykłe osiedle kameralnych budynków wzbogacone atrakcyjnymi terenami ogrodowymi. Pobliska, bogata infrastruktura oraz zagwarantowany dostęp do zieleni składają się na wysoki komfort życia w Leszczynowy Parku.

 

Miejsce stworzone dla Ciebie

Leszczynowy Park to osiedle o niskiej zabudowie, w którego skład wchodzi sześć budynków oraz ponad 16,000 m2 zieleni.

Inwestycja składa się z 252 ustawnych mieszkań wraz z balkonami oraz prywatnymi ogródkami. Wśród zróżnicowanych powierzchni od 27 do ponad 94 m2 każdy znajdzie swój idealny metraż.

W przynależnym parku istnieje możliwość uprawiania różnych form aktywności dla osób w każdym wieku. Wśród wielu atrakcji do użytku mieszkańców oddane zostaną m.in. ogród sensoryczny z hamakami, ścianka wspinaczkowa na kopcu czy siłownia zewnętrzna.

Szczegółowo zaprojektowana część parkowa stwarza wspaniałe możliwości do odpoczynku oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Leszczynowy Park Gdańsk Jasień

Lokalizacja

Położenie osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień gwarantuje ciszę i spokój wraz z doskonałym dostępem do centrum miasta.

Pobliskie przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja PKM Jasień tworzą wygodne połączenie z całym Obszarem Metropolitalnym. Do Obowodnicy Trójmiasta można dostać się już w 4 minuty, natomiast Śródmieście oddalone jest o 12 minut jazdy autem.

Okoliczna infrastruktura usługowa jest znakomicie rozwinięta. W pobliżu znajdują się m.in. przedszkola, szkoły, apteki, sklepy, restauracje oraz przychodnia lekarska.

Lokalizacja

Biuro sprzedaży

Przy osiedlu Leszczynowy Park
ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
poniedziałek - piatek 09:00 - 17:00

Kontakt

tel.: +48 58 670 45 16

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwe jest wyłącznie w krytym obuwiu. Ze względów bezpieczeństwa, dzieci do lat 7 nie zostaną wpuszczone na teren budowy.