Leszczynowy Park Gdańsk Jasień, nowe mieszkania w sprzedaży

CISZA I SPOKÓJ W DUŻYM MIEŚCIE

Osiedle Leszczynowy Park

Otoczenie osiedla Leszczynowy Park gwarantuje ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom wraz ze świetnym dostępem do centrum miasta.  To miejsce skrojone na miarę potrzeb osób ceniących sobie kontakt z naturą bez konieczności rezygnacji z atutów życia w mieście.  

Gdańsk Jasień

Komfort życia w mieście

Osiedle Leszczynowy Park zlokalizowane jest w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej. Inwestycja otoczona prywatnym parkiem sąsiaduje także ze Zbiornikiem Jabłoniowa, terenem spacerowym Zielony Staw Jasień oraz ścieżkami rowerowymi. W pobliżu osiedla znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe i gastronomiczne, a także placówki edukacyjne i medyczne. Dzięki bliskości głównych arterii, obwodnicy Trójmiasta oraz rozbudowanej infrastruktury transportu zbiorowego, osiedle jest świetnie skomunikowane z centrum Gdańska i innymi dzielnicami miasta. 

Więcej możliwości

Ekologiczne rozwiązania

Inwestycja składa się z sześciu kameralnych trzy- i czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się łącznie 252 mieszkań o powierzchniach od 27 do 94 m kw. Budynki są wyposażone w cichobieżne windy, hale garażowe z możliwością dostosowania miejsc postojowych do ładowania pojazdów elektrycznych. Na zewnątrz znajdują się wiaty rowerowe, dodatkowe miejsca postojowe dla aut, a także prywatny, przestronny park.

Prywatny park

Twoja zielona oaza

Inwestycja jest otoczona prywatnym parkiem, oddzielonym od ruchu samochodowego, przy czym tworzy bezpieczną strefę do zabaw i wypoczynku. Oprócz bogatej roślinności, znajdą się tu strefy rekreacyjne dla osób w każdym wieku, naturalny plac zabaw z tyrolką, ścianą wspinaczkową i trampolinami, ogród sensoryczny, stoły piknikowe, ścieżka zdrowia oraz siłownia zewnętrzna.

Plan osiedla

18 mieszkań w ofercie
Ceny:
zł/m2
Termin odbioru:
zobacz plany
W sprzedaży
Planowane
Sprzedane
Naturalnie szybko

Lokalizacja do życia

Rozbudowana infrastruktura komunikacji miejskiej pozwala na wygodne dotarcie do różnych części Obszaru Metropolitalnego. Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, który m.in. łączy inwestycję z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, skąd można dotrzeć do Portu Lotniczego, Gdańska Wrzeszcza czy Gdyni. Osiedle od obwodnicy Trójmiasta dzieli zaledwie cztery minuty jazdy samochodem, a do Śródmieścia Gdańska dojedziemy już w 12 minut. 

Naturalnie blisko

Tu żyje się wygodnie

W pobliżu inwestycji znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, restauracji, kawiarni, a także przychodnie, centrum rehabilitacji i apteki. Zaledwie 500 metrów od osiedla zlokalizowane jest Centrum Handlowe Jabłoniowa. Nieco ponad dwa kilometry dzieli inwestycję od galerii Designer Outlet Centre. W sąsiedztwie znajdują się także trzy placówki edukacyjne na szczeblu szkolnym: Szkoła Podstawowa nr 6, 12 oraz 85 oraz wiele punktów przedszkolnych. Ponadto, w najbliższej przyszłości planowana jest realizacja żłobka oraz przedszkola tuż przy osiedlu.

Naturalnie zielono

Cisza i spokój w dużym mieście

Prywatny park tuż pod domem to nie jedyna przestrzeń rekreacyjna, z której będą mogli korzystać przyszli mieszkańcy Osiedla Leszczynowy Park. Zaledwie 400 metrów od inwestycji znajduje się Zbiornik Jabłoniowa, który stwarza idealne warunki dla entuzjastów sportu na łonie natury. Aktywności sprzyja także pobliski Park przy Orlim Gnieździe oraz Zielony Staw Jasień. Zarówno miłośnicy biegania, jazdy na rowerze czy rolkach, jak i zwolennicy siłowni czy spacerów znajdą tu coś dla siebie.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z:

Twoje idealne M to

Mieszkanie 1 pokojowe Mała przestrzeń, maksymalna funkcjonalność
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia:
Od 27m² do 35m²
Cena:
Od 9 629 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe Z ogródkiem lub balkonem
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 40m² do 49m²
Cena:
Od 8 735 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe Z ogródkiem lub balkonem
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
Od 55m² do 71m²
Cena:
Od 8 203 zł/m²
Mieszkanie 4 pokojowe Dostępne z balkonem
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia:
Od 79m² do 97m²
Cena:
Od 8 421 zł/m²
Czy mamy powiadomić Cię w pierwszej kolejności o nowościach i naszych ofertach specjalnych?
* Obowiązkowe pola.
Pobierz folder inwestycji Leszczynowy Park

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy skrojoną pod Ciebie propozycję. Zapraszamy do kontaktu.

Agnieszka Zielińska Specjalista ds. Sprzedaży
511 683 312
Tomasz Taurogiński Specjalista ds. Sprzedaży
661 662 102
Paweł Zabolewicz Specjalista ds. Sprzedaży
505 991 887
Monika Maternik Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331
58 670 45 16

Biuro sprzedaży na osiedlu Leszczynowy Park

ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. +48 58 670 45 16

Zobacz także

  • Mieszkania
Nowość
Urzeka Guderskiego
Od 7561 zł/m2
  • Mieszkania
W sprzedaży
#NaSwoim Gdańsk Chełm
Od 8919 zł/m2
  • Mieszkania
Sprzedane
Robinia Gdańsk Chełm
Kup mieszkanie, wyposażymy Twoją kuchnię!
Lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta kuchenna, okap a nawet ekspres do kawy i toster. Wyposażymy Twoją kuchnię w sprzęt, który wybierzesz samodzielnie! Wystarczy, że w lipcu lub sierpniu podpiszesz umowę rezerwacyjną na swoje wymarzone mieszkanie, a przy jego odbiorze - otrzymasz voucher o wartości aż 10 000 zł. Możesz go zrealizować w każdym sklepie RTV EURO AGD na dowolnie wybrany sprzęt z asortymentu dostępnego w sklepie.
Czytaj dalej


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.