Domesta Deweloper Gdańsk

Nowe mieszkania w Gdańsku z odbiorem w 2024 roku

15 lis

Nieprzerwanie trójmiejski rynek nieruchomości cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkaniami z rynku pierwotnego. Lokale z szybkim terminem odbioru to prawdziwa perełka dla potencjalnych klientów. Dlatego wyruszamy naprzeciw i wraz ze zbliżającym się końcem roku przybliżymy ofertę mieszkań z odbiorem już na 2024 rok

Leszczynowy Park - Własny park na wyciągnięcie ręki

Osiedle Leszczynowy Park Gdańsk Jasień

Od samego początku wprowadzenia do sprzedaży inwestycji Leszczynowy Park cieszy się ona ogromnym i niesłabnącym zainteresowaniem. Przede wszystkim Jasień to dzielnica Gdańska uznawana za dogodną do życia, rozwinięta pod względem handlowo-usługowym oraz bogata w placówki edukacyjne. W dodatku sam projekt kusi estetyczną architekturą budynków oraz WŁASNYM PARKIEM NA TERENIE OSIEDLA.

Trzy z sześciu budynków zostały już przekazane nowym właścicielom, a o najczęściej wymienianych atutach przez naszych klientów opowie Paweł Zabolewicz, Kierownik Biura Sprzedaży:

- Jednym z najważniejszych aspektów, wyróżnianym przez klientów jest wysoka jakość wykończenia mieszkania. Wnętrza, w których ściany zostały starannie wyszpachlowane i pomalowane, to nie tylko kwestia wizualna, ale również praktyczna, tworząca solidne podstawy dla dowolnych aranżacji wnętrz. Innym kluczowym elementem, na który zwracają uwagę klienci to duże okna. Duże przeszklenia nie tylko oświetlają pomieszczenia, ale również tworzą atmosferę przestrzenności i łączą mieszkanie z otaczającym krajobrazem. To rozwiązanie łączy komfort mieszkania z przyjemnością obcowania z naturą za oknem. Doceniana jest również zachowana odległość od sąsiednich budynków. Mieszkania z dala od sąsiednich budynków stają się synonimem intymności i pozwalają mieszkańcom cieszyć się przestrzenią bez poczucia ciasnoty. Często pojawiającym się tematem jest także bogata roślinność. Zarówno zachowany drzewostan jak i nowe nasadzenia na naszym osiedlowym parku, a w szczególności ogród, w którym zostały posadzone zioła.

W ofercie znajdziemy ostatnich kilka trzypokojowych mieszkań z budynku nr 4 z odbiorem już na luty 2024 roku. Wyróżniają się one ekspozycją okien z dwóch stron (północ-południe), co zapewnia dobre nasłonecznienie pomieszczeń przez większość doby oraz lepszą cyrkulacją powietrza i łatwiejszą regulacją temperatury. Natomiast bardziej różnorodną ofertę układów mieszkań znajdziemy w budynku nr 5 z odbiorem na koniec 2024 roku. Do wyboru są lokale o powierzchni od 44 do 91 m2

Osiedle Urzeka - Bliskość natury, która urzeka każdego dnia

Osiedle Urzeka Gdańsk Jasień

Niezwykłe otoczenie inwestycji Urzeka jakim jest dolina Potoku Oruńskiego zainspirowała nas do stworzenia tam dodatkowej przestrzeni umożliwiającej obcowanie z naturą dla mieszkańców w każdym wieku. Naturalny plac zabaw, tyrolka, „małpi gaj” oraz zjeżdżalnia wykorzystująca ukształtowanie terenu to rozrywki, które będą czekały na najmłodszych. Natomiast Ci nieco starsi z pewnością docenią leśne molo zakończone platformą widokową oraz miejsca do odpoczynku, w których będzie można zrelaksować się wśród drzew z widokiem na potok. Pobliskie tereny rekreacyjne wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska I oraz Świętokrzyska II dodatkowo wzbogacają tą lokalizację o miejsca, które sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

W listopadzie przyszłego roku nowymi przestrzeniami będą mogli się cieszyć właściciele mieszkań budynku numer 3, o ofercie opowie więcej Paweł Zabolewicz:  

- Większość lokali to czteropokojowe mieszkania, co oznacza, że mieszkańcy będą mogli cieszyć się przestronnymi wnętrzami, które zapewniają komfort i swobodę przemieszczania się. Dodatkowym atutem tych mieszkań są duże narożne balkony, z których roztacza się piękny widok na otaczającą zieleń. To idealne miejsce do relaksu po trudnym dniu pracy oraz na wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Takie balkony stanowią dodatkową przestrzeń do uprawiania roślin, organizowania małych ogrodów lub po prostu delektowania się świeżym powietrzem i widokiem na naturę. Należy również zauważyć, że część mieszkań jest dwustronna, co oznacza, że salon znajduje się od słonecznej, południowej strony budynku, a sypialnie od chłodniejszej, północnej strony. To szczególnie atrakcyjne dla wielu osób, ponieważ południowa ekspozycja oznacza, że w salonie gdzie spędzamy najwięcej czasu panuje obfite nasłonecznienie przez większość dnia, a na słonecznym balkonie można miło spędzić czas. Dla osób nie potrzebujących aż tak dużych przestrzeni w budynku znajdziemy także mniejsze mieszkania 2 pokojowe do 50 m2, z balkonem od południowej strony. Mieszkania w tym budynku oferują więc różnorodne możliwości i komfortowe warunki do życia, zarówno dla miłośników natury, jak i osób ceniących jasne i słoneczne przestrzenie. To doskonały przykład nowoczesnego podejścia do projektowania mieszkań, które łączy wygodę, funkcjonalność i harmonię z otaczającym środowiskiem.

Nowe Południe - Wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku

Osiedle Nowe Południe Gdańsk Południe

Lokalizacja i aranżacja osiedla sprawi, że miejsce to stanie się nowym centrum dzielnicy i tej części Gdańska. To kompletne osiedle z licznymi miejscami do integracji mieszkańców. Liczne oraz ciekawie zaaranżowane place zabaw będą zawierały między innymi zjeżdżalnie, równoważnie, zabawkę wodną, kopułę wspinaczkową, huśtawki oraz piaskownicę. Wyłączenie ruchu samochodowego ze strefy mieszkalnej pozwoli stworzyć miejsce bezpieczne oraz pozbawione spalin i uciążliwego hałasu. 

- Na Nowym Południu klienci najbardziej cenią sobie szybki dojazd do Obwodnicy Trójmiasta (węzeł w Straszynie w odległości ok. 4 min. samochodem) oraz połączenie z Traktem Świętego Wojciecha. Na samym osiedlu powstanie zaplecze handlowo-usługowe, a w najbliższym otoczeniu jest już bardzo dobrze rozwinięte zaplecze edukacyjne zaczynając od żłobków/przedszkoli po Szkołę Podstawową -  i to klienci również sobie chwalą w naszej inwestycji. – mówi Natalia Wiater, Starszy Specjalista ds. sprzedaży. 

- W ofercie z odbiorem na listopad 2024 zostały mieszkania z budynku nr 2, a w nim mieszkania dwupokojowe od 44 do 48 m2 oraz trzypokojowe o powierzchni 67 m2. Mieszkania dwupokojowe znajdują się od strony wschodniej budynku oraz od zachodniej – więc klient może swobodnie wybrać mieszkanie zgodnie z własnymi  upodobaniami. Natomiast mieszkania trzypokojowe pozostały z ekspozycją północno-zachodnią. Niewątpliwym atutem jest fakt, że każde mieszkanie posiada indywidualny balkon nie graniczący z balkonem sąsiadów, a mieszkania na parterze – przydomowy ogrodzony ogródek co zdecydowanie zwiększa prywatność. Aktualnie pozostały nam dwa mieszkania na parterze z ogródkiem. Do każdego mieszkania z budynku nr 2 oferujemy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską – co również jest ogromnym atutem przy zakupie mieszkania. – opowiada Natalia Wiater

Polana Kampinoska - Aktywnie pod chmurką lub pod dachem

Osiedle Polana Kampinoska Gdańsk Łostowice

Zaciszne osiedle odznacza się minimalistyczną i elegancką architekturą, a niewielka intensywność zabudowy pozwala na utworzenie przytulnych przestrzeni sąsiedzkich. Więcej o inwestycji opowie Monika Maternik, Starszy Specjalista ds. sprzedaży:

- Polana Kampinoska to przede wszystkim, niska i kameralna zabudowa, która nadaje temu miejscu niepowtarzalny charakter. Każdy budynek został starannie zaprojektowany, tworząc spójną i estetyczną całość. Niezwykle ważnym aspektem tego osiedla jest także mała ilość mieszkań na kondygnacji,  co przekłada się na większą prywatność i komfort życia. Brak tłoku i gwaru sprawia, że można naprawdę odpocząć po intensywnym dniu. Jednym z największych atutów tego miejsca jest bliskość terenów rekreacyjnych. Spacer do pobliskiego parku zajmuje zaledwie kilka chwil, co umożliwia aktywny wypoczynek na łonie natury. Dodatkowym udogodnieniem jest sala fitness dostępna w jednym z budynków jak i siłownia zewnętrzna. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią aktywność fizyczną, ale nie zawsze mają czas na regularne wizyty w klubie sportowym. Bliskość takiej infrastruktury sprawia, że utrzymanie zdrowego trybu życia staje się łatwiejsze i bardziej dostępne. Tuż obok sali fitness znajduje się także przestronna rowerowania. To świetne udogodnienie dla miłośników dwóch kółek, którzy chcą bezpiecznie przechowywać swoje rowery. Dzięki temu można wygodnie korzystać z nich jako środka transportu do pracy czy szkoły czy też jako formy rekreacji. Polana Kampinoska to nie tylko komfortowe mieszkanie, ale również możliwość czerpania radości z licznych atrakcji i udogodnień, które sprawiają, że to miejsce staje się prawdziwym domem.
 
Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z układem mieszkań budynku E, F i G z odbiorem na koniec 2024 roku. Ofertę z terminem odbioru na przyszły rok przedstawi bliżej Sandra Meller, Asystentka Działu Sprzedaży:

- W omawianych budynkach znajdziemy mieszkania o powierzchni od 42 do 60 m2, w tym dwu oraz trzypokojowe lokale dostosowane do różnorodnych potrzeb mieszkańców. Widok z okien napawa spokojem i urokami natury, co stanowi dodatkowy atut dla tych, którzy pragną harmonii pomiędzy przestrzenią mieszkalną, a otaczającym środowiskiem. Charakterystyczne dla aktualnej oferty są mieszkania z ekspozycją północno-wschodnią, południowo-wschodnią oraz południowo-zachodnią, co umożliwia mieszkańcom korzystanie z naturalnego światła o różnych porach na przestrzeni dnia. Układ mieszkań został starannie zaprojektowany z aneksem kuchennym oraz przestronnym salonem jako centralnym punktem każdego mieszkania. Sypialnie i funkcjonalne łazienki z miejscem na wannę zapewniają wygodę codziennego życia. Niektóre z lokali posiadają również garderobę, dodając elegancji i funkcjonalności przestrzeni mieszkalnej. Dodatkowym atutem są przestronne balkony bądź tarasy, na których mieszkańcy mogą cieszyć się świeżym powietrzem i relaksować po intensywnym dniu. Z myślą o aktywnym stylu życia w budynku G, znajdować się będzie prywatna siłownia, wraz z rowerownią oraz warsztatem dla jednośladów. 

Zobacz także