Mieszkania z odbiorem w 2022.

19 wrz

Mieszkanie w Leszczynowym Parku możesz odebrać już w listopadzie!

Inwestycje gdańskiego dewelopera Domesta charakteryzują się tym, że są przekazywane terminowo zgodnie z ustalonym harmonogramem a zawarte umowy gwarantują stałość ceny. Osiedla wyróżnia wysoki standard wykończenia – przekazywane mieszkania są wyszpachlowane oraz pomalowane farbą na biało. To znacznie ułatwia nabywcom dalsze prace aranżacyjne oraz przystosowanie mieszkania do własnych wymagań. 

„W ramach osiedla Leszczynowy Park realizujemy obecnie 3 budynki, przy czym mieszkania w dwóch z nich będą gotowe już w listopadzie – mówi Marta Apanowicz, dyrektor działu sprzedaży Domesta – W ofercie są jeszcze dostępne mieszkania z możliwością odbioru już za dwa miesiące.” W sytuacji rosnącej inflacji jak i rosnących kosztów wynajmu mieszkań, warto rozważyć opcję zakupu mieszkania zarówno z myślą o lokum dla siebie jak i inwestycji. „Decydując się na zakup mieszkania, oprócz kwestii atrakcyjnej ceny, standardu wykończenia jak i samej lokalizacji inwestycji – dodaje Marta Apanowicz – ważna jest też współpraca z wiarygodną firmą.” Osiedle Leszczynowy Park oprócz dobrej lokalizacji jak i oferty korzystnej cenowo jest realizowane przez Dewelopera Domesta, który działa na trójmiejskim rynku już od 30 lat. „Najlepiej o nas mówią nasze poprzednie inwestycje: Robinia na gdańskim Chełmie, Ambiente położone przy Jaśkowej Dolinie, Osiedle Havlove czy też Traffic na gdańskich Siedlcach. To jest nasza wizytówka – mówi Przemysław Maraszek, Prezes Zarządu Domesta”. W miejscu, gdzie powstaje Osiedle Leszczynowy Park, Domesta zrealizowała wcześniej 2 inne projekty: Osiedle Leszczynowe oraz Leszczynowy Staw. „Wielu z naszych Klientów dokonuje u nas zakupu kolejnych mieszkań – dodaje Przemysław Maraszek – bardzo nas to cieszy i umacnia w przekonaniu o jakości oferowanych produktów.”

Ostatnie kawalerki już od 345 000 zł

W ofercie Leszczynowego Parku dostępne są 2 ostatnie kawalerki z możliwością odbioru już w listopadzie. Każda z nich ma powierzchnię 35,83 m2, dodatkowo przynależą do nich balkony o powierzchni 4,26 m2. Jedna z kawalerek położona jest na trzecim, a druga na czwartym piętrze budynku.

 Dwupokojowe mieszkania od 376 500 zł

W ofercie Domesty na Osiedlu Leszczynowy Park istnieje możliwość odbioru w w tym roku też dwupojowych mieszkań o powierzchni od 45,29 m2. W związku z tym, że są one położone na piętrach od 1 wzwyż, do każdego mieszkania przynależy balkon. Dwa pierwsze budynki zostaną oddane w listopadzie 2022, kolejny budynek zaś w czerwcu 2023  „W jego ofercie znajduje się jeszcze ostatnie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,52m2 z własnym ogródkiem – dodaje Paweł Zabolewicz, Doradca w dziale sprzedaży Domesta – „Koszt tego mieszkania to 376 500 zł”.

Trzypokojowe mieszkania od 499 000 zł    

Metraże dostępnych trzypokojowych mieszkań rozpoczynają się od 58,85 m2 i kończą na 71,86 m2. Koszt za m2 rozpoczyna się już od 8200 zł. 

Czteropokojowe mieszkania od 673 000 zł

„Ostatnio otrzymujemy coraz więcej zapytań o możliwość zakupu większego mieszkania. Klienci wspominają o chęci dostosowania takiego lokum np. do pracy zdalnej” – zdradza Paweł Zabolewicz, Doradca Sprzedaży Domesta – „W ofercie mamy 4 ostatnie czteropokojowe mieszkania z odbiorem w listopadzie oraz 4 z odbiorem w czerwcu przyszłego roku.”

Miejsca postojowe od 15 000 zł

„Przyszli nabywcy mogą dokupić do mieszkania również miejsce postojowe naziemne w cenie 15 000 zł – dodaje Paweł Zabolewicz – do większych mieszkań istnieje możliwość zakupu podziemnego miejsca postojowego w cenie 30 000”

Leszczynowy Park zachwyca zielenią 

Oprócz dobrego skomunikowania osiedla, atrakcyjnej ceny, wysokiego standardu wykończenia oraz możliwości odebrania mieszkania w listopadzie – Leszczynowy Park zachwyca zielenią. Na jego terenie powstaje obecnie 16 000m2 parku, który także zostanie oddany w tym roku „W ramach parku pozostawialiśmy liczące sobie kilkadziesiąt lat drzewa, między innymi świerki, klony, dęby. Dodatkowo posadziliśmy 59 nowych drzew, tysiące krzewów, bylin oraz nowych nasadzeń – zdradza Marta Apanowicz – na terenie parku tworzymy też miejsca, które umożliwią budowanie społeczności. Realizujemy kilka ogrodów, w tym ogród ekologiczno-społeczny z możliwością uprawiania ziół oraz warzyw.” Ważnym projektem realizowanym w ramach parku jest też ogród sensoryczny ze specjalnymi ścieżkami wspomagającymi prawidłowy rozwój motoryki oraz koordynacji ruchowej.” W Leszczynowym Parku powstanie też bezpieczna strefa zabaw wyposażona w naturalny plac zabaw wykonany z drewnianych elementów, a także atrakcje w postaci tyrolki, trampolin, kopca do wspinaczki. Obszar aktywnego wypoczynku wyposażony będzie w siłownię zewnętrzną oraz ścieżki zdrowia. W parku znajdować się będą miejsca wypoczynkowe z ławkami i hamakami, a także stoły piknikowe.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami

Sandra Meller Specjalista ds. Sprzedaży
661 667 177
Paweł Zabolewicz Kierownik biura sprzedaży
505 991 887
Natalia Wiater Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
504 838 948
Monika Maternik Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331

Zobacz także