Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Aktualności

Pożegnanie Edmunda Schülke

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Edmunda Schülke, współtwórcy spółki Domesta i jej wieloletniego Prezesa.

Edmund Schülke zmarł 23.01.2022 roku. Miał 71 lat.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w środę 26 stycznia 2022 r. Msza Święta żałobna rozpocznie się o godz. 13.00 w kościele pw. św. Ignacego Loyoli w Gdańsku przy ul. Brzegi 49. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po zakończeniu mszy św. na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku o godz. 14.30. 

Edmund Schülke przez ponad 25 lat prowadził i rozwijał Przedsiębiorstwo Budowlane „Domesta” Sp. z o. o. Jako Prezes Zarządu swoją pasją i zaangażowaniem zarażał kolejne pokolenia i skutecznie dzielił się z nimi bezcenną wiedzą i doświadczeniem. Uczył wartości, jakimi sam przez lata kierował się przy prowadzeniu biznesu. Jego uczciwość, szacunek dla drugiego człowieka, zasady etyczne wzbudzały podziw wśród wszystkich jego współpracowników i inspirowały do rozwoju. 

„Edmund był człowiekiem, którego z podziwem podglądało całe pokolenie ludzi zaczynających swoją zawodową karierę. Uczyli się od niego myślenia o biznesie, zasad, jakimi trzeba się kierować i szacunku dla wszystkich partnerów w biznesie. Każdy pracownik, niezależnie od stanowiska otrzymywał tyle samo empatii i wiedzy. To właśnie chęć i zdolność nauczania czyniły go wyjątkowym. Każdy, kto tylko chciał, mógł czerpać z jego wiedzy i doświadczenia. Oddając nam najlepsze chwile swojego życia zbudował na koniec coś wyjątkowego - własną legendę”

Edmund Schülke urodził się w Chojnicach na Pomorzu. Z budownictwem związał zarówno swoją karierę zawodową jak i wykształcenie kończąc studia na Politechnice Gdańskiej na kierunku budownictwo lądowe. Swoją karierę zawodową rozpoczął w latach 70. w Gdańskim Przedsiębiorstwie Budowlanym jako inżynier budowy, a następnie kierownik budowy. W latach 1984 - 1992 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora, a następnie Dyrektora przedsiębiorstwa. Pracę w Przedsiębiorstwie Budowlanym Domesta rozpoczął w 1992 roku obejmując stanowisko Naczelnego Inżyniera. W latach 1995-2016 pełnił funkcję Prezesa firmy. Ostatnie lata swojej zawodowej działalności poświęcił dalszemu rozwojowi spółki w roli Wiceprezesa Zarządu.

Czas, jaki wszyscy otrzymaliśmy na przygotowanie się do swoich zadań na zawsze pozostanie w naszej pamięci i zawsze będziemy za niego wdzięczni.

Żegnaj Przyjacielu!

Żonie, Córkom oraz całej najbliższej rodzinie przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia.  Pożegnanie Piotra Stefaniaka

Z ogromnym żalem żegnamy Prezesa Piotra Stefaniaka, założyciela oraz Prezesa Grupy INPRO.
Na zawsze w naszej pamięci.
08.07.1949 - 13.12.2021 r. Odwiedzamy budowy

Sprawdź najnowszą fotorelację z placów budowy naszych inwestycji. Poniżej wybierz interesującą Ciebie inwestycję, a następnie zerknij na kategorię DZIENNIK BUDOWY. Miłego oglądania!

            Nowa inwestycja w przedsprzedaży!

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się przedsprzedaż osiedla #NaSwoim. Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z największych dzielnic miasta - Gdańsk Chełm. Okoliczna bogata infrastruktura oraz bliskość terenów zielonych sprawią, że nietrudno będzie sią tam poczuć jak #NaSwoim. Serdecznie zapraszamy na spotkania do Biura Sprzedaży, z przyjemnością przedstawimy szczegóły nowej inwestycji z wykorzystaniem wirtualnej makiety oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Spotkania odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.Zawieszenie wiechy na osiedlu Robinia

W dniu dzisiejszym została zawieszona wiecha na jednym z budynków osiedla Robinia. To niezwykły moment, sygnalizujący ukończenie ważnego etapu budowy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy go uwiecznić. Prace na budowie postępują, a lista dostepnych mieszkań z dnia na dzień maleje.Pozwolenie na użytkowanie - budynek B Traffic

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż budynek B osiedla Traffic uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym, już niedługo będziemy mogli przekazać Państwu klucze do mieszkań!
W naszej ofercie pozostał ostatni lokal usługowy!Nowy budynek w sprzedaży!

W dniu dzisiejszym nasza oferta wzbogaciła się o 50 nowych mieszkań z inwestycji Leszczynowy Park.
Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą lokali w naszych biurach sprzedaży oraz na stronie!Zmiana godzin otwarcia Biur Sprzedaży

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom z dniem 1.10.2021 r. zmieniliśmy godziny otwarcia biur sprzedaży. 

BIURO SPRZEDAŻY PRZY OSIEDLU HAVLOVE:
Poniedziałek: 8:00 - 19:00 
Wtorek - Piątek: 9:00 - 17:00

BIURO SPRZEDAŻY PRZY OSIEDLU LESZCZYNOWY PARK:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

 Odbiory mieszkań - Havlove

Z przyjemnością informujemy, iż w tym tygodniu rozpoczęliśmy proces przekazywania mieszkań z budynku nr 10 inwestycji Havlove. Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.!

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań, w tym lokali gotowych do odbioru. Pozwolenie na użytkowanie - budynek nr 10 Havlove

W ubiegłą środę otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie dla budynku nr 10 osiedla Havlove. Co oznacza, iż już w przyszłym tygodniu rozpoczniemy etap przekazywania mieszkań nowym lokatorom. Serdecznie pozdrawiamy nowych mieszkańców!Odwiedziny na budowie

Sprawdź najnowszą fotorelację z placów budowy naszych inwestycji. Poniżej wybierz interesującą Ciebie inwestycję, a następnie odszukaj kategorię DZIENNIK BUDOWY. Miłego oglądania!

              Odbiory mieszkań - Nowa Niepołomicka 2

Niezmiernie miło nam poinformować, iż odbiory mieszkań z budynku nr 3 z inwestycji Nowa Niepołomicka 2 rozpoczniemy z wyprzedzeniem, już w czerwcu!

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przyszłych mieszkańców!Promocja na zakończenie inwestycji!

W związku z zakończeniem drugiego etapu inwestycji Nowa Niepołomicka 2, ogłaszamy promocję na ostatni dostępny lokal z budynku nr 3! Odbiór mieszkania możliwy jest już w czerwcu tego roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej!

 Otwarcie nowego Biura Sprzedaży!

Nowe Biuro Sprzedaży zlokalizowane przy ul. Leszczynowej 59 jest od dnia dzisiejszego otwarte. Oprócz miłej i kompetentnej obsługi, na miejscu czeka na Państwa również możliwość wypróbowania wirtualnej makiety Leszczynowego Parku oraz osiedla Robinia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piatek 09:00 - 17:00
sobota 10:00 - 14:00

Do zobaczenia na miejscu!Leszczynowy Park w sprzedaży!

Mamy przyjemność ogłosić, iż nasza najnowsza inwestycja Leszczynowy Park właśnie trafiła do sprzedaży! W ofercie znalazły się 102 mieszkania o pow. od 27,57 mkw. do 97,24 mkw. z budynku nr 1 oraz 3. Oba budynki wyposażone zostaną w cichobieżne windy i komórki lokatorskie. Czynnikiem wyróżniającym inwestycję jest prywatny park na terenie osiedla.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

 Wyróżnienie w Plebiscycie Trojmiasto.pl

Havlove zostało wyróżnione w przeglądzie przygotowanym przez portal Trojmiasto.pl - Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa w Trójmieście w 2020 roku. Osiedle uplasowało się w pierwszej dziesiątce najciekawszych inwestycji w Trójmieście! Wśród gdańskich osiedli znalazło się na wysokim, piątym miejscu! Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.Zagłosuj na Havlove

Niezmiernie miło nam poinformować, iż osiedle Havlove uzyskało nominację w przeglądzie przygotowanym przez portal Trojmiasto.pl - Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa w Trójmieście w 2020 roku. Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na Havlove. Codziennie można oddać jeden głos. Głosowanie trwa do 27 kwietnia 2021 (do końca dnia).
Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy za każdy oddany głos! 

 Nowa inwestycja w przedsprzedaży!

Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż osiedla Leszczynowy Park. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Jasień, wzbogacona zostanie atrakcyjnymi terenami parkowymi. Pobliska infrastruktura oraz zapewniony dostęp do zieleni zagwarantują wysoki komfort życia w Leszczynowym Parku. Serdecznie zapraszamy na spotkania do Biura Sprzedaży, z przyjemnością przedstawimy szczegóły nowej inwestycji z wykorzystaniem wirtualnej makiety oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Spotkania odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.Relacja z budowy

Sprawdź nową fotorelację ze wszystkich naszych placów budowy. Poniżej możesz wybrać jedną z naszych inwestycji, a następnie odszukać kategorię DZIENNIK BUDOWY. Miłego oglądania!

               Zapraszamy na nasz kanał!

Zasubskrybuj kanał Deweloper Domesta na YouTube i bądź na bieżąco z nowościami i wideo relacjami z naszych budów. 

 

 Spacer po Robinii

Robinia to malowniczo położone osiedle tuż przy Jarze Wilanowskim. Widok na staw i bogatą zieleń tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Ścieżki wokół zbiornika retencyjnego sprzyjają spacerom, joggingu oraz przejażdżkom rowerowym. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się nie tylko liczne tereny zielone ale również rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Inwestycja składa się z trzech budynków mieszczących 52 mieszkania. Mieszkaniom towarzyszą: zielone ogródki, balkony oraz loggie. Na terenie osiedla powstanie nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny: zewnętrzna strefa relaksu z hamakami, ścieżka zdrowia, altana z ławkami i stołami, urządzenia fitness oraz plac zabaw.

Zapraszamy na wirtualną wycieszkę po osiedlu Robinia. Wyjątkowa inwestycja na mapie Trójmiasta!

Architektura jest w stanie w dużej, często niedocenianej mierze oddziaływać na to, jak w danej przestrzeni się czujemy. Jest to możliwe na wielu płaszczyznach. Przeróżne kształty, kolory czy skala to częste zabiegi, z których korzystają architekci, by w rezultacie wywołać w użytkownikach przestrzeni konkretne uczucia. Jednak czynnikiem, który często ma największe znaczenie jest połączenie i dostęp do natury. 

 Wirtualna makieta

Nowy rok rozpoczynamy samymi nowościami! I wciąż pracujemy nad kolejnymi. Dzisiaj chwalimy się WIRTUALNĄ MAKIETĄ i tym samym zapraszamy do odwiedzin nas w biurze sprzedaży, gdzie będziemy mogli zabrać Państwa na wirtualną wycieczkę po osiedlu Robinia.

Okolica oraz sama inwestycja została precyzyjnie odwzorowana względem rzeczywistych parametrów geolokalizacyjnych. Aplikacja umożliwia spacer 3D po inwestycji, obserwację ruchu słońca, światłocieni w przekroju całodobowym, możliwość wyjrzenia przez okna wszystkich mieszkań i wiele innych. Podczas tego doświadczenia użytkownicy zyskują kompleksowe wyobrażenie osiedla jeszcze przed ukończeniem prac budowlanych i wykończeniowych.

Biuro Sprzedaży na terenie budowy osiedla Havlove. Wjazd od ul. Świętokrzyskiej, Gdańsk.
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piatek 09:00 - 17:00
sobota 10:00 - 14:00
tel.: +48 58 670 45 16
sprzedaz@domesta.com.plHavlove - pozwolenie na użytkowanie

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku nr 8-9 na osiedlu Havlove. To oznacza, że z początkiem nowego roku rozpoczynamy przekazywanie mieszkań nowym właścicielom. Najprzyjemniejszy z etapów. Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.!

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w ostatnich dwóch budynkach. Nowa inwestycja w przedsprzedaży!

Właśnie wystartowała przedsprzedaż osiedla Robinia! Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy ul. Madalińskiego. To kameralna inwestycja, o wyjątkowej architekturze, schowana w głębi zieleni z niepowtarzalnym widokiem na staw i naturę. Nowa Niepołomicka 2 - otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy budowę budynku nr 2 na Osiedlu Nowa Niepołomicka 2. Jednocześnie chwalimy się otrzymanym pozwoleniem na użytkowanie. Tym samym rozpoczynamy odbiory mieszkań. Serdecznie pozdrawiamy nowych lokatorów. 

W ofercie ostatnie cztery mieszkania w sprzedaży!

 Odwiedziny na budowie

Sprawdź nową fotorelację z placów budowy naszych inwestycji. Poniżej wybierz interesującą Ciebie inwestycję, a następnie odszukaj kategorię DZIENNIK BUDOWY. Miłego oglądania!

              Osiedle Havlove - odbiory budynku 4 i 5

Z ogromną satysfakcją informujemy, że rozpoczynamy wcześniejsze odbiory mieszkań z budynku nr 4 i 5 na Osiedlu HAVLOVE. Do przekazania 46 mieszkań. To czas, na który obie strony z niecierpliwością czekają. Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 
Chcesz dołączyć do tego grona? Sprawdź aktualną ofertę!

 Nowa Niepołomicka2 - otrzymalismy pozwolenie na użytkowanie!

Z dumą i radością informujemy, że otrzymaliśmy POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE dla budynku nr 1 Osiedla Nowa Niepołomicka2. Przyszli lokatorzy niedługo otrzymają klucze do swoich nowych mieszkań. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się oddać budynek w terminie.

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałych mieszkań, w tym gotowych do odbioru! Duży i terminowy postęp prac, nie wróży opóźnień.
 INFORMACJA O ZMIANIE NAZWY, SIEDZIBY I ADRESU KORESPONDENCYJNEGO SPÓŁKI

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 14 września 2020 roku Przedsiębiorstwo Budowlane DOMESTA Sp. z o. o. zmienia adres siedziby z dotychczasowego na:

ul. Budowlanych 68 B
80-298 Gdańsk


Jednocześnie informujemy że Spółka podjęła uchwałę 11 września 2020 rok o zmianie nazwy na:

DOMESTA Sp. z o.o.

numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe Spółki, podobnie jak numery telefonów, nie ulegają zmianie.

Zaznaczamy, że zmiana nazwy Spółki zacznie obowiązywać z momentem zarejestrowania jej przez Sąd, co powinno nastąpić w ciągu kilku tygodni. O dokonaniu rejestracji zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni, niemniej przed wstawieniem faktury lub zawarciem umowy ze Spółką, prosimy o sprawdzenie w rejestrze sądowym aktualnych danych Spółki.

Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych i kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres siedziby Spółki.

Jednocześnie informujemy, że zmiana nazwy i adresu Spółki pozostaje bez wpływu na ważność podpisanych dotychczas umów i nie wymaga ich zmiany. W przypadku wątpliwości związanych z powyższymi zmianami, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.HAVLOVE - ostatni budynek w sprzedaży!

Od poniedziałku (03.08.2020 r.) dostępna będzie w sprzedaży długo wyczekiwana oferta mieszkań z budynku nr 7 z Osiedla Havlove!

Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Al. Vaclava Havla. To doskonały wybór dla osób, które szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, bezpośrednim dostępem do komunikacji publicznej, rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym oraz bliskim otoczeniem terenów zielonych.

Pokochasz to miejsce!

W poniedziałek sprawdź ofertę na stronie internetowej lub odwiedź jedno z naszych biur sprzedazy. Serdecznie zapraszamy!

 Wcześniejsze odbiory mieszkań z budynku nr 3 Havlove

Z ogromną satysfakcją informujemy, że rozpoczynamy wcześniejsze odbiory mieszkań z budynku nr 3 Osiedla HAVLOVE.
W aktualnej ofercie mamy jeszcze 19 mieszkań
Ceny już od 7.776 zł/m2
Przestronne wnętrza sprawiają, że każdy z domowników znajdzie dogodną przestrzeń dla siebie!
 HAVLOVE - otrzymaliśmy zaświadczenie o oddaniu do użytkowania!

Dzisiaj wielki dzień!!

Z ogromną satysfakcją - informujemy, że zakończyliśmy budowę budynku nr 6 HAVLOVE i otrzymaliśmy wszelkie zaświadczenia o oddaniu do użytkowania.

Niedługo rozpoczynamy odbiory i szczerze nie możemy się doczekać pierwszych lokatorów!

O odbiorach będziemy informować Państwa telefonicznie.Wracamy do standardowych godzin pracy

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością oznajmiamy, że wracamy do naszych standardowych godzin pracy.

Biura Sprzezdaży Havlove oraz Nowa Niepołomicka2 są czynne w godzinach 09.00- 17.00 od poniedziałku do piątku, a w soboty 10.00 -14.00.

Serdecznie zapraszamy!TRAFFIC - nowa oferta mieszkań w sprzedaży

TRAFFIC - BUDYNEK D - nowa oferta mieszkań w sprzedaży

Już dziś poznaj szczegóły i wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.
W sprzedaży aż 64 mieszkania o powierzchni od 34m2- 78m2

TRAFFIC to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę
Tuż przy pętli autobusowo - tramwajowej Gdańsk Siedlce, co zapewni dogodny dojazd wielu zakątków Gdańska
W bliskim sąsiedztwie parku
Każdy znajdzie przestrzeń dla siebie!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
e-mail: sprzedaz@domesta.com.pl
tel.: 58 324 45 90Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Szanowni Państwo,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
życzymy Państwu dużo zdrowia, miłości, wytrwałości i nadziei.

Zarząd oraz Pracownicy PB Domesta Sp z o.o. 

 Zmiana harmonogramu pracy naszych Biur Sprzedaży

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z obowiązującym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego oraz mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, ulega zmianie standardowy harmonogram pracy naszych Biur Sprzedaży.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji w systemie Home Office od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00, pod numerami telefonów i mailami dostępnymi na naszej stronie www.domesta.com.pl  w zakładce „Kontakt oraz na specjalnych dyżurach w Biurze Sprzedaży na osiedlu HAVLOVE od godziny 10.00 do 16.00.

Prosimy jednak o ograniczenie Państwa wizyt do niezbędnego minimum i zachęcamy do zdalnego kontaktu.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie www. oraz za pośrednictwem portali społecznościowych.TRAFFIC - nowa oferta mieszkań w sprzedaży

Już od 01 lutego w sprzedaży najnowsza oferta mieszkań z inwestycji TRAFFIC z budynku A i B, w którym dostępne będą lokale od 25m2 do 78m2

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
e-mail: sprzedaz@domesta.com.pl
tel.: 58 324 45 90

 Spółka PB Domesta Sp. z o.o. jest dużym przedsiębiorcą - oświadczenie

Zarząd PB Domesta Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Cementowej 5-9, NIP 584-020-15-94, wykonując obowiązek przewidziany w artkule 4c Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych niniejszym oświadcza, iż spółka PB Domesta Sp. z o.o. jest dużym przedsiębiorcą w rozumieniu artykułu 4 pkt 6 ww. Ustawy, w związku z Załącznikiem I do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.06.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu artykułu 107 i artykułu 108 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej.

Status dużego przedsiębiorcy spółki wynika z przynależności do Grupy Kapitałowej INPRO SA.Podsumowanie roku 2019

Początek roku to dla nas czas podsumowań, a więc idealny moment na spotkanie z osobami, które współtworzą firmę i dokładają swoją cegiełkę do jej sukcesu. Z dumą patrzymy na powiększające się z roku na rok grono pracowników. Tym bardziej cieszy nas fakt, widząc od wielu lat te same twarze! Nasz sukces, to nasi pracownicy.
Jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za wspaniały 2019 rok!Nowa oferta mieszkań w sprzedaży

Już od dziś najnowsza oferta mieszkań z Osiedla Nowa NIepołomicka 2 z budynku nr 3. Znajdź swoje wymarzone mieszkanie z dostępem do ogrodu o powierzchni do 100m2 lub obszernym balkonem. W ofercie mieszkania od 46m2 do 87m2 w 1-klatkowym budynku.  W całej ofercie zostało nam już tylko 36 mieszkań.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
e-mail: sprzedaz@domesta.com.pl
tel.: 58 324 45 90Zmiana godzin otwarcia biur sprzedaży

Drodzy Państwo! Od dnia 01.01.2020 r.  zmieniamy godziny funkcjonowania naszych biur sprzedaży. Od poniedziałku do piątku biura będą czynne od 09.00 do 17.00, a w sobotę biuro sprzedaży przy Osiedlu Havlove od 10.00 -14.00. Serdecznie zapraszamy!Życzenia noworoczne 2020

Niech nadchodzący Nowy Rok 2020 niesie ze sobą wiele radości, optymizmu i sukcesów.
W tym wyjątkowym czasie życzymy Państwu zadowolenia, realizacji planów oraz ogromnej satysfakcji z podjętych wyzwań.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZY #TeamDomestaZakończenie budowy bud. nr 4 z Osiedla Nowa Niepołomicka

Ostatni budynek nr 4 z Osiedla Nowa Niepołomicka właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a jutro zaczynają się pierwsze odbiory! Serdecznie pozdrawiamy nowych lokatorów. Tym samym zakończyliśmy budowę całego osiedla z pierwszego etapu.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań, jakie mamy jeszcze w sprzedaży z drugiego etapu Osiedla Nowa Niepołomicka2 ‼️ Dostępne metraże od 27,67mkw do 86,30mkw.Odbiory budynku nr 6 Leszczynowy Staw

Dziś kolejny wielki dzień! W dniu 07.10.2019 r. rozpoczęliśmy odbiory ostatniego budynku nr 6 na Osiedlu Leszczynowy Staw

Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! HAVLOVE - budynek nr 10 w sprzedaży!

Od dziś w sprzedaży długo wyczekiwana oferta mieszkań z budynku nr 10 z Osiedla Havlove!

Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Al. Vaclava Havla. To doskonały wybór dla osób, które szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, bezpośrednim dostępem do komunikacji publicznej, rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym oraz bliskim otoczeniem terenów zielonych.

Zakochasz się w nowej przestrzeni!

Sprawdź ofertę na stronie internetowej lub odwiedź jedno z naszych biursprzedazy. Serdecznie zapraszamy!Piknik Domeściaków 30.06.2019

Jak co roku Domeściaki Debeściaki miały okazje spotkać się i zwolnić tempo na firmowym pikniku w Hotelu Kozi Gród! Pogoda dopisała, a dobry humor nie opuścił nas aż do wieczora! Grill, ognisko, strzelanie z łuku, paintball'a, wiatrówki, rowerek wodny i wiele innych atrakcji, których nie sposób do końca wymienić - sprawiły, że każdy dobrze się bawił. Uuuuuwielbiamy takie spotkania i nie możemy doczekać się kolejnych!TRAFFIC inwestycja w sprzedaży

Traffic to nowa inwestycja na mapie Gdańska, która powstaje w doskonale  skomunikowanej dzielnicy Siedlce przy ul. A. Struga, tuż obok pętli autobusowo – tramwajowej.

 Nowa inwestycja już w sprzedaży

Nowa Niepołomicka 2 powstaje w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Oddalona o kilka kilometrów trójmiejska obwodnica gwarantuje szybkie dotarcie do dowolnego punktu miasta. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły, przedszkola oraz żłobka dla dzieci w niewielkiej odległości od mieszkania. 

Aktualnie w sprzedaży mieszkania z budynku nr 1: 
- 48 mieszkań o powierzchni od 27,67 mkw. do 63,45 mkw.
- Kameralna zabudowa, budynki 5-piętrowe.
- Hala garażowa i naziemne miejsca parkingowe. 
- Cichobieżne windy, komórki lokatorskie.
- Przestronne ogródki na najniższych kondygnacjach. 
- Plac zabaw, zielone alejki, zewnętrzna siłownia. 
- Stojaki na rowery przy każdym wejściu.

 Spotkanie noworoczne

Początek roku to dla nas czas podsumowań, a więc idealny moment na spotkanie z osobami, które współtworzą firmę i dokładają swoją cegiełkę do jej sukcesu. Z dumą patrzymy na powiększające się z roku na rok grono pracowników. Tym bardziej cieszy nas fakt, widząc od wielu lat te same twarze! Bo nasz sukces, to nasi pracownicy. Jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za wspaniały 2018 rok.  

 Odbiory budynku nr 3 - 19.11.2018 r.

Dziś kolejny wielki dzień! Rozpoczęliśmy odbiory budynku nr 3 na Osiedlu Nowa Niepołomicka. 
Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 
Chcesz dołączyć do grona szczęśliwców? Zostało ostatnie mieszkanie w sprzedaży w tym budynku, GOTOWE DO ODBIORU!  Odbiory budynku nr 5 - 15.10.2018 r.

Dziś kolejny wielki dzień! Rozpoczęliśmy odbiory budynku nr 5 na Osiedlu Leszczynowy Staw. 
Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 
Chcesz dołączyć do grona szczęśliwców? Zostało ostatnie mieszkanie w sprzedaży w tym budynku, GOTOWE DO ODBIORU!  Zajrzyj na budowę

Sprawdź nową fotorelację z placów budowy naszych inwestycji. Poniżej wybierz interesującą Ciebie inwestycję, a następnie odszukaj kategorię DZIENNIK BUDOWY. Miłego oglądania!

         

           Budynek nr 3 już w sprzedaży!

Wprowadziliśmy kolejny budynek do sprzedaży z naszej nowej inwestycji! Havlove zlokalizowane jest w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Alei Vaclava Havla. Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu inwestycji znajduje się przychodnia lekarska, apteka, sklepy, przedszkola, bankomat oraz poczta. Na terenie inwestycji powstanie nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano place zabaw z podziałem na strefy dla dzieci w różnym wieku, boiska wielofunkcyjne do gry i świetnej zabawy, rekreacyjną ściankę wspinaczkową, Krainę Domeściaka - salę zabaw dla dzieci oraz salę fitness.Foto-dziennik budowy

Najnowsza fotogaleria z dzienników budowy naszych inwestycji dostępna na podstronie każdej inwestycji w zakładce "galeria".  

              

                Budynek nr 7 już w sprzedaży!

Nowy Rok, nowe mieszkania w ofercie! Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku na Osiedlu Leszczynowy Staw. Oferta budynku nr 7 obejmuje 34 mieszkania w cenie już od 159 676 zł brutto. Termin oddania budynku do użytkowania 15.05.2019r.

 

 Budynek nr 5 już w sprzedaży!

To już dziś! 2 stycznia startuje sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku na Osiedlu Nowa Niepołomicka. Budynek nr 5 oferuje mieszkania o powierzchni od 29.24 m2 do 89.83 m2. Termin oddania budynku do użytkowania 15.06.2019r.

 

 Budynek nr 1 – pozwolenie na użytkowanie

Z dniem 6.12.2017 budynek numer 1 na Osiedlu Leszczynowy Staw otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym szczęśliwi nabywcy rozpoczęli odbiór swojego wymarzonego „M”..

 

 Targi mieszkaniowe w gdańskim AmberExpo

W dniach 21.-22.10. wzięliśmy udział w ostatnich w roku 2017 targach mieszkaniowych organizowanych w gdańskim AmberExpo.
W tym czasie mieliśmy przyjemność zaprezentowania nowych budynków z oferty osiedla „Leszczynowy Staw” oraz „Nowa Niepołomicka” w Gdańsku z terminem odbioru już w 2018r.
Na stoisku pojawiła się również najnowsza propozycja „Ambiente”, której budowę prowadzimy w dzielnicy Piecki – Migowo, w pobliżu Jaśkowej Doliny. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko.Budynek nr 3 już w sprzedaży

15 września wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny budynek na Osiedlu Leszczynowy Staw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w budynku nr 3 z terminem realizacji na 15.12.2018 r.

 

 Budynek nr 3 już w sprzedaży

15 września rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku na osiedlu Nowa Niepołomicka. Oferta budynku nr 3 obejmuje 41 mieszkań w cenie już od 161.140 zł brutto. Termin zakończenia budowy: 15.11.2018 r.

 Rozpoczęcie sprzedaży inwestycji Ambiente

W dniu 1 września rozpoczęliśmy sprzedaż inwestycji Ambiente zlokalizowanej przy ul. Leona Kruczkowskiego w Gdańsku.

 Nowe biuro sprzedaży na osiedlu Nowa Niepołomicka

Z przyjemnością informujemy naszych Klientów o otwarciu Biura Sprzedaży na osiedlu Nowa Niepołomicka. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w sobotę 10.00-14.00.

Kontakt: +48 58 324 45 90.

 Targi Mieszkań i Domów Nowy Adres w Amberexpo Gdańsk

Za nami wiosenna edycja targów mieszkaniowych Nowy Adres w AMBEREXPO Gdańsk. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym naszą ofertą mieszkaniową. Zapraszamy do biura sprzedaży.Targi mieszkaniowe Murator Expo w Ergo Arenie Gdańsk

W dniach 18-19 lutego P.B. Domesta wzięła udział w targach mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie organizowanych przez Murator Expo w gdańskiej Ergo Arenie. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za olbrzymie zainteresowanie naszą ofertą mieszkaniową. Już dzisiaj zapraszamy na najbliższą edycję targów mieszkaniowych Nowy Adres, które odbędą się w AMBEREXPO, Gdańsk w dniach 4-5 marca. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.Rozpoczęliśmy sprzedaż na Osiedlu Nowa Niepołomicka

Miło nam jest poinformować Państwa, iż w grudniu 2016 r. oferta Domesty wzbogaciła się o mieszkania w budynku nr 1 na osiedlu Nowa Niepołomicka. Inwestycja ta zlokalizowana jest w dzielnicy Gdańsk-Chełm i jest propozycją skierowaną do osób ceniących piękno nowoczesnej architektury, bliskość natury oraz dogodną komunikację.

Budynek nr 1 wyposażony został w cichobieżne windy oraz podziemną halę garażową. Termin odbioru mieszkań w tym budynku zaplanowano na kwiecień 2018 r. W ofercie znajdują się 1-, 2- 3- i 4-pokojowe mieszkania z aneksami kuchennymi, których ceny zaczynają się od 4000 zł netto/1m².

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która dostępna jest w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Leszczynowej w Gdańsku oraz na stronie internetowej. Szczegółowe rzuty mieszkań znajdą Państwo w zakładce Plany.Rozpoczęliśmy sprzedaż na Osiedlu Leszczynowy Staw

Z przyjemnością informujemy, że w październiku 2016 r.  oferta  Domesty powiększyła się o mieszkania w trzech budynkach na nowej inwestycji w Gdańsku Jasieniu.

Bloki numer 1 (termin odbioru: 15/12/2017), nr 2 (15/04/2018) oraz nr 4 (15/06/2018) położone są w południowej części Osiedla Leszczynowy Staw. W każdym z budynków znajdować się będzie cichobieżna winda zjeżdżająca do poziomu podziemnej hali garażowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która dostępna jest w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Leszczynowej w Gdańsku oraz na stronie internetowej. Szczegółowe rzuty mieszkań znajdą Państwo w zakładce Plany. Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska na Targach Mieszkaniowych Murator EXPO organizowanych w Amber Expo w Gdańsku, przy ul. Żaglowej 11. Zapraszamy w dniach 22-23 października, w godzinach 10:00 - 17:00.Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska numer D5 na Trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów organizowanych w Amber Expo w Gdańsku, przy ul. Żaglowej 11. Zapraszamy w dniach 10-11 września, w godzinach 10:00 - 17:00.Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

Właśnie zakończyły się jesienne targi mieszkaniowe w Ergo Arenie. Serdecznie Państwu dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze nowe stoisko oraz zainteresowanie ofertą firmy Domesta. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego Działu Sprzedaży na Osiedlu Leszczynowym w Gdańsku Jasieniu.Nowa strona internetowa

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem lipca 2015 r. uruchomiona została nowa strona internetowa Domesty.

Mogą Państwo znaleźć na niej aktualną ofertę firmy wraz z cenami i planami mieszkań. Na witrynie prezentowane będą również bieżące informacje dotyczące realizowanych oraz planowanych inwestycji.

Liczymy, że odmieniona szata graficzna witryny oraz przejrzysta wyszukiwarka mieszkań przypadną Państwu do gustu, a także ułatwią zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszego newslettera newslettera.Doradcy kredytowi w firmie Domesta

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, spółka Domesta podjęła współpracę z doświadczonymi Doradcami Kredytowymi.

Usługi te są całkowicie bezpłatne, a celem pracy naszych Doradców jest przedstawienie Państwu jak najkorzystniejszej oferty kredytowania po uprzednio przeprowadzonych, indywidualnych negocjacjach z bankami. Doradcy stanowią wsparcie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt mieszkaniowy, również taki, który został objęty dofinansowaniem z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o odwiedzenie zakładki Kredyty na naszej stronie internetowej oraz o kontakt z Doradcą: , +48 697 774 866.Nowe logo spółki Domesta

Po 23 latach istnienia spółka Domesta zmieniła swoje logo. Odświeżone, unowocześnione i uproszczone logo powstało w odpowiedzi na zmieniające się trendy.

W znaku firmowym zachowana została symbolika dachu nawiązująca do poczucia bezpieczeństwa, które każdy z nas powinien znaleźć w swoich 'czterech ścianach'. Nie zmieniono również dotychczasowej kolorystyki, tj. czerwieni i grafitu.

Liczymy, że nowe logo spotka się z Państwa przychylnością.