Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Osiedle Robinia

Osiedle skąpane w zieleni.

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy ul. Madalińskiego.

Robinia to grupa kameralnych budynków współgrająca z naturą, schowana w głębi zieleni z niepowtarzalnym widokiem na staw i naturę. To połącznie wszystkich kluczowych czynników decydujących o wysokim komforcie życia w mieście.

Naturalnie komfortowo

Robinia to kameralne osiedle o niskiej zabudowie, w którego skład wchodzą trzy, czterokondygnacyjne budynki.

Malowniczo położone osiedle oferuje 52 komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach od 30 do ponad 96 m². Na terenie osiedla powstanie zewnętrzna strefa relaksu, ścieżka zdrowia, siłownia, plac zabaw oraz wyznaczone miejsca ze stojakami na rowery. Z myślą o komforcie mieszkańców zaplanowano garaż podziemny oraz cichobieżne windy.

Wymarzone warunki do rekreacji stwarza najbliższa okolica, która oferuje liczne ścieżki spacerowe, zadaszone miejsca wypoczynku, zbiornik retencyjny, mini amfiteatr, rozległe place zabaw, boisko, siłownię, mini golfa, tenisa stołowego, szachy i wiele innych.

To doskonały wybór dla tych, którzy w dużym mieście chcą znaleźć ciszę i spokój.

Teren osiedla zaprojektowano w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać jego unikalne położenie. Mieszkańcy mogą cieszyć się malowniczym widokiem skąpanego w zieleni stawu i odpoczywać na skierowanych w jego stronę balkonach.

Robinia Gdańsk Chełm

Lokalizacja

Robinia łączy doskonałą lokalizację blisko natury: ścieżek rekreacyjnych, zieleni oraz zbiornika wodnego z bliskością miejskiej infrastruktury.

Rozwinięta dzielnica Gdańsk Chełm oferuje dostęp do licznych sklepów wielobranżowych, punktów usługowych, przedszkoli, szkół, galerii handlowej, przychodni oraz klubów fitness.

Bliski dostęp do głównych arterii drogowych ułatwi sprawne poruszanie się po Gdańsku.

Lokalizacja

Biuro sprzedaży

Na terenia budowy Osiedla Havlove
Wjazd od ul. Świętokrzyskiej, Gdańsk
poniedziałek 08:00 - 19:00
wtorek - piątek 09:00 - 17:00

Przy osiedlu Leszczynowy Park
ul. Leszczynowa 59, Gdańsk
poniedziałek - piatek 09:00 - 17:00

Kontakt

tel.: +48 58 670 45 16

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwe jest wyłącznie w krytym obuwiu. Ze względów bezpieczeństwa, dzieci do lat 7 nie zostaną wpuszczone na teren budowy.