Domesta Deweloper Gdańsk

Apartamenty wykończone pod klucz


Decydując się na apartament Remedium odbierasz gotowy lokal do zarządzania i wynajmu, a więc możesz zacząć zarabiać już w dniu odbioru kluczy. Wnętrza lokali zostaną kompleksowo urządzone - z wykończonymi ścianami, podłogami, jak również ze wszystkimi instalacjami, w pełni umeblowane, włączając w to biały montaż, zabudowę kuchni oraz szafy na wymiar. Projekt aranżacji wnętrza wykonany przez architekta gwarantuje dopracowanie detali, solidność materiałów oraz zastosowanie wysokiej jakości rozwiązań gwarantujących estetyczną spójność inwestycji.   

POZNAJ KORZYŚCI:

Oszczędność czasu.
Gwarancja jakości.
Terminowość.
Kompleksowa obsługa.
Gotowe rozwiązania projektowe.
Uniknięcie stresu związanego z remontem.
Brak konieczności organizacji i koordynowania prac wykończeniowych.
Odbiór gotowego apartamentu do zarządzania.

Wyposażenie Apartamentów Remedium

I ANEKS i JADALNIA
Aneksy kuchenne zostaną wyposażone w pełni funkcjonalne zabudowy meblowe. Wykonane na wymiar z lakierowanej płyty MDF w kolorze beżowym, prowadnice oraz carga firmy Blum, a blaty z trwałego i eleganckiego materiału w kolorze białym. Zlewozmywaki oraz baterie kuchenne będą marki Franke. Natomiast w przedpokojach znajdziemy szafę na ubrania, lustro ścienne oraz siedzisko.
II SALON
Salon, jako serce apartamentu, jest miejscem, gdzie zwykle spędza się najwięcej czasu. Z tego powodu pragnęliśmy stworzyć doskonałą przestrzeń do relaksu i wyciszenia. Będzie to możliwe między innymi dzięki meblom od designerskich producentów m.in. Customform, Vieri Divani.
III SYPIALNIA

Sypialnia to miejsce, gdzie odpoczywamy i regenerujemy się po trudach dnia. Wygodne łóżko, dobrej jakości materac, odpowiednia temperatura i zaciemnienie pomagają w uzyskaniu lepszego snu, co przekłada się na ogólną jakość życia.

IV ŁAZIENKA

Odpowiednio zaprojektowana łazienka ma istotny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. W apartamentach Remedium na podłodze w łazienkach będą znajdowały się płytki Elegant Bianco firmy Paradyż, a na ścianach płytki Terazzo White również firmy Paradyż, będą to gresy szkliwione rektyfikowane o powierzchni gładkiej, matowej. Natomiast na ścianie za umywalką zachwycać będą płytki ceramiczne produkowane w Hiszpanii firmy Evolution. Armatura łazienkowa będzie firmy Hansgrohe, zaś ceramika sanitarna firmy Laufen oraz Radaway.

Materiały wykończeniowe

Jakość

Dobór wysokiej jakości materiałów wpływa nie tylko na estetykę, ale również na trwałość, funkcjonalność i ogólną jakość wykończenia. Wykorzystanie solidnych materiałów przyczynia się do długotrwałego i satysfakcjonującego użytkowania pomieszczeń, a także wpływa pozytywnie na ich wartość. 

Kolorystyka

Kolorystyka pomieszczenia ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Jasne, pastelowe kolory często kojarzą się z lekkością i spokojem, podczas gdy intensywne kolory wprowadzają energię. Jasne kolory lepiej odbijają światło co sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i większe. W apartamentach Remedium postawiliśmy na jasne przestrzenie wypełnione naturalnymi materiałami. Będą dominować odcienie szarości i beżu, uzupełnione ciepłym drewnem, płytkami z motywem kamienia naturalnego oraz tapetą przypominająca grubą tkaninę. Całość zostanie przełamana subtelnie wprowadzonymi akcentami w odcieniach kamienia amazonitu, który jest przewodnim kolorem inwestycji.

Detale

Zadbaliśmy o spójność wnętrz z bryłą budynku, dlatego zdecydowaliśmy się na zastosowanie dekoracyjnych paneli z trójkątnym tłoczeniem, nawiązującym do detali elewacji. Która nawiązuje do występującego w okolicy gzymsu w postaci cegły obróconej o 45 stopni. Deal został powielony tworząc unikatową formę pokrycia elewacji naszej inwestycji.

HARMONIA PRZESTRZENI

Ponadczasowy design

Podczas projektowania wnętrz Apartamentów Remedium zastosowaliśmy materiały najwyższej jakości, starannie łącząc ze sobą wzory i kolory, aby tworzyć eleganckie i nowoczesne przestrzenie. Funkcjonalny układ, ponadczasowa forma, dbałość o detale zapewniają niesłabnące wrażenia estetyczne oraz trwałość na wiele dekad.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów wykończeniowych Apartamentów inwestycyjnych Remedium do biura sprzedaży na osiedlu Havlove, przy ul. Dąbrówki 102, lokal 1 na Gdańskim Chełmie. Czekamy na poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Klientów:

Natalia Zachalska Specjalista ds. Sprzedaży
661 662 102
Paweł Zabolewicz Kierownik biura sprzedaży
505 991 887
Monika Maternik Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331
Sandra Meller Specjalista ds. Sprzedaży
661 667 177
Natalia Wiater Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
504 838 948

Biuro sprzedaży na osiedlu Havlove

ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. 58 670 45 16