Dostępne
od zaraz

Dostępne od zaraz

W aktualnej ofercie posiadamy 2 mieszkania dostępnych od zaraz.

  • 1 pokojowe od 2783 tys. zł
  • 3 pokojowe od 441 tys. zł

Zobacz

Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Aktualności

Osiedle Havlove - odbiory budynku 4 i 5

Z ogromną satysfakcją informujemy, że rozpoczynamy wcześniejsze odbiory mieszkań z budynku nr 4 i 5 na Osiedlu HAVLOVE. Do przekazania 46 mieszkań. To czas, na który obie strony z niecierpliwością czekają. Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 
Chcesz dołączyć do tego grona? Sprawdź aktualną ofertę!

 


Nowa Niepołomicka2 - otrzymalismy pozwolenie na użytkowanie!

Z dumą i radością informujemy, że otrzymaliśmy POZWOLENIE NA UŻYTKOWANIE dla budynku nr 1 Osiedla Nowa Niepołomicka2. Przyszli lokatorzy niedługo otrzymają klucze do swoich nowych mieszkań. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się oddać budynek w terminie.

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałych mieszkań, w tym gotowych do odbioru! Duży i terminowy postęp prac, nie wróży opóźnień.
 


INFORMACJA O ZMIANIE NAZWY, SIEDZIBY I ADRESU KORESPONDENCYJNEGO SPÓŁKI

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 14 września 2020 roku Przedsiębiorstwo Budowlane DOMESTA Sp. z o. o. zmienia adres siedziby z dotychczasowego na:

ul. Budowlanych 68 B
80-298 Gdańsk


Jednocześnie informujemy że Spółka podjęła uchwałę 11 września 2020 rok o zmianie nazwy na:

DOMESTA Sp. z o.o.

numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe Spółki, podobnie jak numery telefonów, nie ulegają zmianie.

Zaznaczamy, że zmiana nazwy Spółki zacznie obowiązywać z momentem zarejestrowania jej przez Sąd, co powinno nastąpić w ciągu kilku tygodni. O dokonaniu rejestracji zostaną Państwo niezwłocznie powiadomieni, niemniej przed wstawieniem faktury lub zawarciem umowy ze Spółką, prosimy o sprawdzenie w rejestrze sądowym aktualnych danych Spółki.

Prosimy o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych i kierowanie bieżącej korespondencji pod nowy adres siedziby Spółki.

Jednocześnie informujemy, że zmiana nazwy i adresu Spółki pozostaje bez wpływu na ważność podpisanych dotychczas umów i nie wymaga ich zmiany. W przypadku wątpliwości związanych z powyższymi zmianami, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.


HAVLOVE - ostatni budynek w sprzedaży!

Od poniedziałku (03.08.2020 r.) dostępna będzie w sprzedaży długo wyczekiwana oferta mieszkań z budynku nr 7 z Osiedla Havlove!

Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Al. Vaclava Havla. To doskonały wybór dla osób, które szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, bezpośrednim dostępem do komunikacji publicznej, rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym oraz bliskim otoczeniem terenów zielonych.

Pokochasz to miejsce!

W poniedziałek sprawdź ofertę na stronie internetowej lub odwiedź jedno z naszych biur sprzedazy. Serdecznie zapraszamy!

 


Wcześniejsze odbiory mieszkań z budynku nr 3 Havlove

Z ogromną satysfakcją informujemy, że rozpoczynamy wcześniejsze odbiory mieszkań z budynku nr 3 Osiedla HAVLOVE.
W aktualnej ofercie mamy jeszcze 19 mieszkań
Ceny już od 7.776 zł/m2
Przestronne wnętrza sprawiają, że każdy z domowników znajdzie dogodną przestrzeń dla siebie!
 


HAVLOVE - otrzymaliśmy zaświadczenie o oddaniu do użytkowania!

Dzisiaj wielki dzień!!

Z ogromną satysfakcją - informujemy, że zakończyliśmy budowę budynku nr 6 HAVLOVE i otrzymaliśmy wszelkie zaświadczenia o oddaniu do użytkowania.

Niedługo rozpoczynamy odbiory i szczerze nie możemy się doczekać pierwszych lokatorów!

O odbiorach będziemy informować Państwa telefonicznie.


Wracamy do standardowych godzin pracy

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością oznajmiamy, że wracamy do naszych standardowych godzin pracy.

Biura Sprzezdaży Havlove oraz Nowa Niepołomicka2 są czynne w godzinach 09.00- 17.00 od poniedziałku do piątku, a w soboty 10.00 -14.00.

Serdecznie zapraszamy!


TRAFFIC - nowa oferta mieszkań w sprzedaży

TRAFFIC - BUDYNEK D - nowa oferta mieszkań w sprzedaży

Już dziś poznaj szczegóły i wybierz najlepsze mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.
W sprzedaży aż 64 mieszkania o powierzchni od 34m2- 78m2

TRAFFIC to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i wygodę
Tuż przy pętli autobusowo - tramwajowej Gdańsk Siedlce, co zapewni dogodny dojazd wielu zakątków Gdańska
W bliskim sąsiedztwie parku
Każdy znajdzie przestrzeń dla siebie!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
e-mail: sprzedaz@domesta.com.pl
tel.: 58 324 45 90


Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Szanowni Państwo,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
życzymy Państwu dużo zdrowia, miłości, wytrwałości i nadziei.

Zarząd oraz Pracownicy PB Domesta Sp z o.o. 

 


Zmiana harmonogramu pracy naszych Biur Sprzedaży

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w związku z obowiązującym w Polsce stanem zagrożenia epidemicznego oraz mając na uwadze nasze wspólne bezpieczeństwo, ulega zmianie standardowy harmonogram pracy naszych Biur Sprzedaży.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy do Państwa dyspozycji w systemie Home Office od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00, pod numerami telefonów i mailami dostępnymi na naszej stronie www.domesta.com.pl  w zakładce „Kontakt oraz na specjalnych dyżurach w Biurze Sprzedaży na osiedlu HAVLOVE od godziny 10.00 do 16.00.

Prosimy jednak o ograniczenie Państwa wizyt do niezbędnego minimum i zachęcamy do zdalnego kontaktu.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie www. oraz za pośrednictwem portali społecznościowych.


TRAFFIC - nowa oferta mieszkań w sprzedaży

Już od 01 lutego w sprzedaży najnowsza oferta mieszkań z inwestycji TRAFFIC z budynku A i B, w którym dostępne będą lokale od 25m2 do 78m2

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
e-mail: sprzedaz@domesta.com.pl
tel.: 58 324 45 90

 


Spółka PB Domesta Sp. z o.o. jest dużym przedsiębiorcą - oświadczenie

Zarząd PB Domesta Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Cementowej 5-9, NIP 584-020-15-94, wykonując obowiązek przewidziany w artkule 4c Ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych niniejszym oświadcza, iż spółka PB Domesta Sp. z o.o. jest dużym przedsiębiorcą w rozumieniu artykułu 4 pkt 6 ww. Ustawy, w związku z Załącznikiem I do Rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.06.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu artykułu 107 i artykułu 108 Traktatu o funkcjonowaniu Unii Europejskiej.

Status dużego przedsiębiorcy spółki wynika z przynależności do Grupy Kapitałowej INPRO SA.


Podsumowanie roku 2019

Początek roku to dla nas czas podsumowań, a więc idealny moment na spotkanie z osobami, które współtworzą firmę i dokładają swoją cegiełkę do jej sukcesu. Z dumą patrzymy na powiększające się z roku na rok grono pracowników. Tym bardziej cieszy nas fakt, widząc od wielu lat te same twarze! Nasz sukces, to nasi pracownicy.
Jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za wspaniały 2019 rok!


Nowa oferta mieszkań w sprzedaży

Już od dziś najnowsza oferta mieszkań z Osiedla Nowa NIepołomicka 2 z budynku nr 3. Znajdź swoje wymarzone mieszkanie z dostępem do ogrodu o powierzchni do 100m2 lub obszernym balkonem. W ofercie mieszkania od 46m2 do 87m2 w 1-klatkowym budynku.  W całej ofercie zostało nam już tylko 36 mieszkań.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.
e-mail: sprzedaz@domesta.com.pl
tel.: 58 324 45 90


Zmiana godzin otwarcia biur sprzedaży

Drodzy Państwo! Od dnia 01.01.2020 r.  zmieniamy godziny funkcjonowania naszych biur sprzedaży. Od poniedziałku do piątku biura będą czynne od 09.00 do 17.00, a w sobotę biuro sprzedaży przy Osiedlu Havlove od 10.00 -14.00. Serdecznie zapraszamy!


Życzenia noworoczne 2020

Niech nadchodzący Nowy Rok 2020 niesie ze sobą wiele radości, optymizmu i sukcesów.
W tym wyjątkowym czasie życzymy Państwu zadowolenia, realizacji planów oraz ogromnej satysfakcji z podjętych wyzwań.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZY #TeamDomesta


Zakończenie budowy bud. nr 4 z Osiedla Nowa Niepołomicka

Ostatni budynek nr 4 z Osiedla Nowa Niepołomicka właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie, a jutro zaczynają się pierwsze odbiory! Serdecznie pozdrawiamy nowych lokatorów. Tym samym zakończyliśmy budowę całego osiedla z pierwszego etapu.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań, jakie mamy jeszcze w sprzedaży z drugiego etapu Osiedla Nowa Niepołomicka2 ‼️ Dostępne metraże od 27,67mkw do 86,30mkw.


Odbiory budynku nr 6 Leszczynowy Staw

Dziś kolejny wielki dzień! W dniu 07.10.2019 r. rozpoczęliśmy odbiory ostatniego budynku nr 6 na Osiedlu Leszczynowy Staw

Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 


HAVLOVE - budynek nr 10 w sprzedaży!

Od dziś w sprzedaży długo wyczekiwana oferta mieszkań z budynku nr 10 z Osiedla Havlove!

Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Al. Vaclava Havla. To doskonały wybór dla osób, które szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, bezpośrednim dostępem do komunikacji publicznej, rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym oraz bliskim otoczeniem terenów zielonych.

Zakochasz się w nowej przestrzeni!

Sprawdź ofertę na stronie internetowej lub odwiedź jedno z naszych biursprzedazy. Serdecznie zapraszamy!


Piknik Domeściaków 30.06.2019

Jak co roku Domeściaki Debeściaki miały okazje spotkać się i zwolnić tempo na firmowym pikniku w Hotelu Kozi Gród! Pogoda dopisała, a dobry humor nie opuścił nas aż do wieczora! Grill, ognisko, strzelanie z łuku, paintball'a, wiatrówki, rowerek wodny i wiele innych atrakcji, których nie sposób do końca wymienić - sprawiły, że każdy dobrze się bawił. Uuuuuwielbiamy takie spotkania i nie możemy doczekać się kolejnych!


Budynek nr 2 już w sprzedaży

Od dziś w sprzedaży nowa oferta mieszkań budynku nr 2 z Osiedla Nowa Niepołomicka 2. Zamieszkaj w cichym zakątku miasta, w sąsiedztwie z naturą. W ofercie mieszkania z ogródkami do 79mkw, obszernymi balkonami i ustawnymi przestrzeniami.

Aktualnie w sprzedaży mieszkania z budynku nr 1 i 2: 
- Mieszkania o powierzchni od 33,69 mkw. do 86,30 mkw.
- Kameralna zabudowa, budynki 5-piętrowe.
- Hala garażowa i naziemne miejsca parkingowe. 
- Cichobieżne windy, komórki lokatorskie.
- Przestronne ogródki na najniższych kondygnacjach. 
- Plac zabaw, zielone alejki, zewnętrzna siłownia. 
- Stojaki na rowery przy każdym wejściu.

 


TRAFFIC inwestycja w sprzedaży

Traffic to nowa inwestycja na mapie Gdańska, która powstaje w doskonale  skomunikowanej dzielnicy Siedlce przy ul. A. Struga, tuż obok pętli autobusowo – tramwajowej.

 


NOWE LOKALE UŻYTKOWE

W ofercie ostatnie dwa lokale handlowo-usługowe w sprzedaży: 
Lokal U1 – o łącznej powierzchni 410,70 mkw.
Lokal U7 – o łącznej powierzchni 211,30 mkw.

Inwestycję Havlove tworzy osiem budynków mieszkalnych oraz dwa budynki handlowo-usługowe. Powodzenie biznesu mogą zapewnić tylko liczni klienci. Właśnie dlatego nowo powstające, duże osiedle to gwarancja sukcesu. Gdańsk Chełm to dzielnica o największej ilości mieszkańców (ponad 50 tys.), a do nowych bloków wprowadzi się aż 276 rodzin.


Nowa inwestycja już w sprzedaży

Nowa Niepołomicka 2 powstaje w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Oddalona o kilka kilometrów trójmiejska obwodnica gwarantuje szybkie dotarcie do dowolnego punktu miasta. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły, przedszkola oraz żłobka dla dzieci w niewielkiej odległości od mieszkania. 

Aktualnie w sprzedaży mieszkania z budynku nr 1: 
- 48 mieszkań o powierzchni od 27,67 mkw. do 63,45 mkw.
- Kameralna zabudowa, budynki 5-piętrowe.
- Hala garażowa i naziemne miejsca parkingowe. 
- Cichobieżne windy, komórki lokatorskie.
- Przestronne ogródki na najniższych kondygnacjach. 
- Plac zabaw, zielone alejki, zewnętrzna siłownia. 
- Stojaki na rowery przy każdym wejściu.

 


Spotkanie noworoczne

Początek roku to dla nas czas podsumowań, a więc idealny moment na spotkanie z osobami, które współtworzą firmę i dokładają swoją cegiełkę do jej sukcesu. Z dumą patrzymy na powiększające się z roku na rok grono pracowników. Tym bardziej cieszy nas fakt, widząc od wielu lat te same twarze! Bo nasz sukces, to nasi pracownicy. Jeszcze raz wszystkim i każdemu z osobna dziękujemy za wspaniały 2018 rok.  

 


Wesołych Świąt!

Pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia,
pomyślności, pasma sukcesów
oraz realizacji założonych planów 
w Nowym Roku 2019,
życzy Zarząd oraz Pracownicy PB Domesta Sp z o.o. 

WESOŁYCH ŚWIĄT!


Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami ;)

Nowy Rok to nowe plany, a co za tym idzie? Nowe inwestycje!  
Po tak dużym sukcesie Osiedla Nowa Niepołomicka, nie mogło być inaczej! Z początkiem Nowego Roku szykujemy dla Was premierę Osiedla Nowa Niepołomicka 2 – to drugi etap cieszącego się ogromnym zainteresowaniem osiedla przy ul. Niepołomickiej. 

Chcesz jako pierwszy poznać szczegóły inwestycji i ofertę? Zapisz się do newslettera lub z początkiem roku odwiedź nasze Biura Sprzedaży.

 


MIEJSCE POSTOJOWE W CENIE MIESZKANIA!

JESIENNA OFERTA NA OSTATNIE MIESZKANIA W SPRZEDAŻY. 
Podpisując umowę rezerwacyjną na mieszkanie do końca listopada 2018 r., otrzymujesz jedno miejsce postojowe naziemne GRATIS.
Poniżej szczegóły oferty:
1. Oferta dotyczy mieszkań zakupionych na Osiedlu Leszczynowy Staw.
2. Oferta ważna od 8.10.2018 r. do 30.11.2018 r.
3. Oferta obowiązuje przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej na mieszkania 3 lub 4 pokojowe. 
4. Promocja dotyczy tylko miejsc postojowych naziemnych.
5. Do jednego zakupionego mieszkania przypisane jest jedno miejsce postojowe naziemne. 
6. Promocje nie łączą się.
7. Deweloper zastrzega sobie prawo do odwołania promocji. 

Więcej infromacji w Biurach Sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin: www.domesta.com.pl/kontakt


Odbiory budynku nr 3 - 19.11.2018 r.

Dziś kolejny wielki dzień! Rozpoczęliśmy odbiory budynku nr 3 na Osiedlu Nowa Niepołomicka. 
Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 
Chcesz dołączyć do grona szczęśliwców? Zostało ostatnie mieszkanie w sprzedaży w tym budynku, GOTOWE DO ODBIORU!  


Wykończenie pod klucz już w ofercie!

Program wykończenia pod klucz to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, jakość oraz czas. Szeroki zakres usług gwarantuje, że klient nie musi się angażować w prace remontowo-wykończeniowe i może wprowadzić się do gotowego i urządzonego mieszkania. Bogata i zróżnicowana oferta, daje gwarancję wysokiej jakości wykonania wnętrz przy budżecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

 


Lokale usługowe już w sprzedaży!

Przedsiębiorco, nosisz się z zamiarem zakupu lokalu? Szukasz tego jedynego, najlepszego miejsca? Doskonale zdajesz sobie sprawę, że powodzenie mogą zapewnić tylko liczni klienci. Właśnie dlatego nowo powstające, duże osiedla to gwarancja sukcesu.  

Szukając najlepszego miejsca na lokal warto postawić na dynamicznie rozwijającą się dzielnicę. Warto zwrócić uwagę, że Chełm to dzielnica o największej ilości mieszkańców w Gdańsku, dodatkowo do nowych bloków wprowadzi się 276 rodzin. Ponadto przed budynkiem powstaną ogólnodostępne miejsca postojowe. Lokale usługowe na Osiedlu Havlove to propozycja dla tych, którym zależy na atrakcyjnych warunkach zakupu. 

 


Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

To już czwarta i ostatnia edycja targów w tym roku! Serdecznie zachęcamy do rozmów z naszymi Doradcami. Nie zapomnij zapytać o specjalną ofertę targową. 

20-21 października (sobota-niedziela),
AMBEREXPO, w godzinach:
sobota 10.00-17.00
niedziela 10.00-16.00

Uprzejmie informujemy, że biura sprzedaży 20 października będą nieczynne, jednak serdecznie zapraszamy w tym terminie na Targi Mieszkaniowe. 

DO ZOBACZENIA! 


Odbiory budynku nr 5 - 15.10.2018 r.

Dziś kolejny wielki dzień! Rozpoczęliśmy odbiory budynku nr 5 na Osiedlu Leszczynowy Staw. 
Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.! 
Chcesz dołączyć do grona szczęśliwców? Zostało ostatnie mieszkanie w sprzedaży w tym budynku, GOTOWE DO ODBIORU!  


Zajrzyj na budowę

Sprawdź nową fotorelację z placów budowy naszych inwestycji. Poniżej wybierz interesującą Ciebie inwestycję, a następnie odszukaj kategorię DZIENNIK BUDOWY. Miłego oglądania!

         

           


Piknik 26.08.2018 r.

Firmowy piknik był doskonałą okazją do lepszego poznania się, świetnej zabawy oraz zdrowej rywalizacji. Pogoda i humory dopisały! Nie zabrakło konkursów z nagrodami, kaszubskich przysmaków, odrobiny słodyczy i gier zespołowych. Wyjątkowy czas w doborowym towarzystwie!

 


Makieta Havlove

Zobacz jak będzie wyglądało Twoje przyszłe osiedle. Makieta osiedla Havlove dostępna w biurze sprzedaży na terenie budowy inwestycji. Wjazd do biura od ulicy Świętokrzyskiej. 


NOWE BIURO!

20.08.2018 r. otwieramy trzeci punkt biura sprzedaży! Od poniedziałku serdecznie zapraszamy do biura zlokalizowanego na terenie budowy osiedla Havlove. Wjazd do biura od ul. Świętokrzyskiej. Na miejscu dostępna będzie makieta osiedla Havlove oraz Apartamentów Ambiente. 

GODZINY OTWARCIA:
pn - pt 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00

Do zobaczenia!

 


Budynek nr 3 już w sprzedaży!

Wprowadziliśmy kolejny budynek do sprzedaży z naszej nowej inwestycji! Havlove zlokalizowane jest w dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Alei Vaclava Havla. Łatwa dostępność do głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu inwestycji znajduje się przychodnia lekarska, apteka, sklepy, przedszkola, bankomat oraz poczta. Na terenie inwestycji powstanie nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano place zabaw z podziałem na strefy dla dzieci w różnym wieku, boiska wielofunkcyjne do gry i świetnej zabawy, rekreacyjną ściankę wspinaczkową, Krainę Domeściaka - salę zabaw dla dzieci oraz salę fitness.


Foto-dziennik budowy

Najnowsza fotogaleria z dzienników budowy naszych inwestycji dostępna na podstronie każdej inwestycji w zakładce "galeria".  

              

                


Zajrzyj na budowę

Zobacz nową fotorelację z budowy aparatamentów Ambiente i bądź na bieżąco z postępem prac. Projekt ukończony będzie w kwietniu 2019 roku. W ofercie dostępne lokale o powierzchni od 33,40 mdo 113,94 m2, w tym również dwupoziomowe apartamenty z antresolą. Mieszkania na ostatniej kondygnacji wyróżniają się prywatnymi, słonecznymi tarasami na dachu. Na terenie osiedla dla mieszkańców przygotowano salę fitness oraz nowocześnie zaprojektowaną przestrzeń wspólną z ławkami i zewnętrznymi urządzeniami do ćwiczeń. 


Odbiory budynku nr 2 – 16.07.2018 r.

Rozpoczęliśmy odbiory drugiego budynku na Osiedlu Nowa Niepołomicka. Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.  


Havlove - czas start!

Nowa inwestycja od samego początku budzi duże zainteresowanie. To projekt doceniany za kompleksowość. Na terenie inwestycji znajdzie się kompleks handlowo-usługowy oraz bogate przestrzenie rekreacyjne. 

Inwestycja w trakcie sprzedaży, oferta dostępna już na stronie. Nie daj się wyprzedzić. 


Znajdź nas na Instagramie

My również dołączyliśmy do „Instagramowiczów”. Chcecie wiedzieć co u nas słychać i być na bieżąco z postępem prac na naszych inwestycjach? Zapraszamy do śledzenia naszego profilu. Widzimy się na Instagramie.  


Zajrzyj na budowę

Bądź na bieżąco z postępem prac i śledź galerię zdjęć z dziennika budowy Ambiente. 

Budynek składa się z dwóch 4-kondygnacyjnych części naziemnych mieszczących 57 apartamentów. Posadowiony jest na wspólnym podziemnym garażu dla 52 samochodów osobowych. Apartamentom towarzyszą: zielone ogrody, balkony, a na ostatniej kondygnacji antresole z wyjściem na słoneczny taras. Na zamkniętym terenie powstanie również nowocześnie zaprojektowany teren rekreacyjny. Parter budynku mieści zaprojektowaną, własną salę Fitness wyposażoną w urządzenia do treningu.

Termin oddania budynku do użytkowania: 30.04.2019 r.

 


Odbiory budynku nr 4 – 11.06.2018 r.

Rozpoczęliśmy odbiory kolejnego budynku na Osiedlu Leszczynowy Staw. Pozdrawiamy szczęśliwych odbiorców swojego M.  


Budynek nr 6 już w sprzedaży!

OSTATNI BUDYNEK OSIEDLA LESZCZYNOWY STAW JUŻ W SPRZEDAŻY! 
Funkcjonalne układy mieszkań, jasne przestrzenie, w ofercie mieszkania ze słonecznymi ogródkami, balkonami lub loggią, przystanek przy osiedlu z bezpośrednim połączeniem do Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, atrakcyjna strefa rekreacyjna, boisko oraz rozległy plac zabaw, ścieżki spacerowe wokół zbiornika retencyjnego Jabłoniowa, w najbliższej okolicy sklepy, apteka, przedszkola, klub fitness, 3 minuty w odległości od Obwodnicy Trójmiasta oraz 7 minut do Galerii Handlowej Morena lub Auchan. To tylko część atutów Osiedla Leszczynowy Staw. 

 


Budynek nr 7 już w sprzedaży!

Nowy Rok, nowe mieszkania w ofercie! Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku na Osiedlu Leszczynowy Staw. Oferta budynku nr 7 obejmuje 34 mieszkania w cenie już od 159 676 zł brutto. Termin oddania budynku do użytkowania 15.05.2019r.

 

 


Budynek nr 5 już w sprzedaży!

To już dziś! 2 stycznia startuje sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku na Osiedlu Nowa Niepołomicka. Budynek nr 5 oferuje mieszkania o powierzchni od 29.24 m2 do 89.83 m2. Termin oddania budynku do użytkowania 15.06.2019r.

 

 


Budynek nr 1 – pozwolenie na użytkowanie

Z dniem 6.12.2017 budynek numer 1 na Osiedlu Leszczynowy Staw otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Tym samym szczęśliwi nabywcy rozpoczęli odbiór swojego wymarzonego „M”..

 

 


Targi mieszkaniowe w gdańskim AmberExpo

W dniach 21.-22.10. wzięliśmy udział w ostatnich w roku 2017 targach mieszkaniowych organizowanych w gdańskim AmberExpo.
W tym czasie mieliśmy przyjemność zaprezentowania nowych budynków z oferty osiedla „Leszczynowy Staw” oraz „Nowa Niepołomicka” w Gdańsku z terminem odbioru już w 2018r.
Na stoisku pojawiła się również najnowsza propozycja „Ambiente”, której budowę prowadzimy w dzielnicy Piecki – Migowo, w pobliżu Jaśkowej Doliny. Dziękujemy wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko.


Budynek nr 3 już w sprzedaży

15 września wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny budynek na Osiedlu Leszczynowy Staw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w budynku nr 3 z terminem realizacji na 15.12.2018 r.

 

 


Budynek nr 3 już w sprzedaży

15 września rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań z kolejnego budynku na osiedlu Nowa Niepołomicka. Oferta budynku nr 3 obejmuje 41 mieszkań w cenie już od 161.140 zł brutto. Termin zakończenia budowy: 15.11.2018 r.

 


Rozpoczęcie sprzedaży inwestycji Ambiente

W dniu 1 września rozpoczęliśmy sprzedaż inwestycji Ambiente zlokalizowanej przy ul. Leona Kruczkowskiego w Gdańsku.

 


Nowe biuro sprzedaży na osiedlu Nowa Niepołomicka

Z przyjemnością informujemy naszych Klientów o otwarciu Biura Sprzedaży na osiedlu Nowa Niepołomicka. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 oraz w sobotę 10.00-14.00.

Kontakt: +48 58 324 45 90.

 


Targi Mieszkań i Domów Nowy Adres w Amberexpo Gdańsk

Za nami wiosenna edycja targów mieszkaniowych Nowy Adres w AMBEREXPO Gdańsk. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym naszą ofertą mieszkaniową. Zapraszamy do biura sprzedaży.


Targi mieszkaniowe Murator Expo w Ergo Arenie Gdańsk

W dniach 18-19 lutego P.B. Domesta wzięła udział w targach mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie organizowanych przez Murator Expo w gdańskiej Ergo Arenie. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za olbrzymie zainteresowanie naszą ofertą mieszkaniową. Już dzisiaj zapraszamy na najbliższą edycję targów mieszkaniowych Nowy Adres, które odbędą się w AMBEREXPO, Gdańsk w dniach 4-5 marca. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.


Rozpoczęliśmy sprzedaż na Osiedlu Nowa Niepołomicka

Miło nam jest poinformować Państwa, iż w grudniu 2016 r. oferta Domesty wzbogaciła się o mieszkania w budynku nr 1 na osiedlu Nowa Niepołomicka. Inwestycja ta zlokalizowana jest w dzielnicy Gdańsk-Chełm i jest propozycją skierowaną do osób ceniących piękno nowoczesnej architektury, bliskość natury oraz dogodną komunikację.

Budynek nr 1 wyposażony został w cichobieżne windy oraz podziemną halę garażową. Termin odbioru mieszkań w tym budynku zaplanowano na kwiecień 2018 r. W ofercie znajdują się 1-, 2- 3- i 4-pokojowe mieszkania z aneksami kuchennymi, których ceny zaczynają się od 4000 zł netto/1m².

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która dostępna jest w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Leszczynowej w Gdańsku oraz na stronie internetowej. Szczegółowe rzuty mieszkań znajdą Państwo w zakładce Plany.


Rozpoczęliśmy sprzedaż na Osiedlu Leszczynowy Staw

Z przyjemnością informujemy, że w październiku 2016 r.  oferta  Domesty powiększyła się o mieszkania w trzech budynkach na nowej inwestycji w Gdańsku Jasieniu.

Bloki numer 1 (termin odbioru: 15/12/2017), nr 2 (15/04/2018) oraz nr 4 (15/06/2018) położone są w południowej części Osiedla Leszczynowy Staw. W każdym z budynków znajdować się będzie cichobieżna winda zjeżdżająca do poziomu podziemnej hali garażowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, która dostępna jest w naszym Biurze Sprzedaży przy ul. Leszczynowej w Gdańsku oraz na stronie internetowej. Szczegółowe rzuty mieszkań znajdą Państwo w zakładce Plany. 


Targi Mieszkaniowe Murator EXPO

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska na Targach Mieszkaniowych Murator EXPO organizowanych w Amber Expo w Gdańsku, przy ul. Żaglowej 11. Zapraszamy w dniach 22-23 października, w godzinach 10:00 - 17:00.


Trójmiejskie Targi Mieszkań i Domów

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stanowiska numer D5 na Trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów organizowanych w Amber Expo w Gdańsku, przy ul. Żaglowej 11. Zapraszamy w dniach 10-11 września, w godzinach 10:00 - 17:00.


Targi Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

Właśnie zakończyły się jesienne targi mieszkaniowe w Ergo Arenie. Serdecznie Państwu dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze nowe stoisko oraz zainteresowanie ofertą firmy Domesta. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia naszego Działu Sprzedaży na Osiedlu Leszczynowym w Gdańsku Jasieniu.


Nowa strona internetowa

Z przyjemnością informujemy, że z początkiem lipca 2015 r. uruchomiona została nowa strona internetowa Domesty.

Mogą Państwo znaleźć na niej aktualną ofertę firmy wraz z cenami i planami mieszkań. Na witrynie prezentowane będą również bieżące informacje dotyczące realizowanych oraz planowanych inwestycji.

Liczymy, że odmieniona szata graficzna witryny oraz przejrzysta wyszukiwarka mieszkań przypadną Państwu do gustu, a także ułatwią zapoznanie się z ofertą naszej firmy. Jednocześnie zapraszamy do korzystania z naszego newslettera newslettera.


Doradcy kredytowi w firmie Domesta

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, spółka Domesta podjęła współpracę z doświadczonymi Doradcami Kredytowymi.

Usługi te są całkowicie bezpłatne, a celem pracy naszych Doradców jest przedstawienie Państwu jak najkorzystniejszej oferty kredytowania po uprzednio przeprowadzonych, indywidualnych negocjacjach z bankami. Doradcy stanowią wsparcie na każdym etapie procesu ubiegania się o kredyt mieszkaniowy, również taki, który został objęty dofinansowaniem z rządowego programu Mieszkanie dla Młodych

W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o odwiedzenie zakładki Kredyty na naszej stronie internetowej oraz o kontakt z Doradcą: , +48 697 774 866.


Nowe logo spółki Domesta

Po 23 latach istnienia spółka Domesta zmieniła swoje logo. Odświeżone, unowocześnione i uproszczone logo powstało w odpowiedzi na zmieniające się trendy.

W znaku firmowym zachowana została symbolika dachu nawiązująca do poczucia bezpieczeństwa, które każdy z nas powinien znaleźć w swoich 'czterech ścianach'. Nie zmieniono również dotychczasowej kolorystyki, tj. czerwieni i grafitu.

Liczymy, że nowe logo spotka się z Państwa przychylnością.