Na sprzedaż nowe lokale usługowe w Gdańsku

Lokale użytkowe zlokalizowane są w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Alei Vaclava Havla, na Osiedlu Havlove.

Ich atutem lokalizacja. Inwestycja jest położona w doskonale skomunikowanej dzielnicy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek tramwajowy z wieloma liniami połączeń, a także przystanki autobusowe. Nie bez znaczenia jest też bliskość głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta, która umożliwia swobodne i szybkie przemieszczanie się w kierunku centrum Gdańska oraz dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy.

W dwóch budynkach od strony al. Vaclava Havla znajdują się lokale handlowe przeznaczone na sprzedaż o powierzchni od 41 m2 do 428 m2. Wszystkie lokale posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. 

 

Oferta jest na bieżąco aktualizowanaHavlove

NR.
POKOJE
PIĘTRO
METRAŻ
CENA ZA 1M2
CECHY
ODBIÓR
CENA BRUTTO
U4 1 parter 271.55 m² 6 400,00 zł +23% VAT
 Gotowe do odbioru
2022-03-31 2 137 642,00 zł
Zostaw swój e-mail jeśli interesujesz się ofertą lokali usługowych i chcesz być powiadomiony o planowanych inwestycjach.
* Obowiązkowe pola.


Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.