Dostępne
od zaraz

Dostępne od zaraz

W aktualnej ofercie posiadamy 3 mieszkania dostępnych od zaraz.

  • 2 pokojowe od 429 tys. zł
  • 4 pokojowe od 512 tys. zł

Zobacz

Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.
Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ, GOTOWE DO ODBIORU - mieszkanie 2.A.6.

Osiedle Nowa Niepołomicka powstało przy ul. Niepołomickiej w dzielnicy Gdańsk Chełm. Lokalizacja osiedla w pobliżu obwodnicy (4 km do zjazdu Gdańsk-Kowale) gwarantuje mieszkańcom dogodne połączenie z całym Trójmiastem. Przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, z którego można w zaledwie 5 minut dotrzeć do węzła komunikacyjnego Łostowice-Świętokrzyska z licznymi liniami tramwajowymi i autobusowymi. 
Jest to wymarzone miejsce dla wszystkich, którzy pragną w wolnym czasie odpocząć od zgiełku i pośpiechu aglomeracji, nie musząc jednocześnie rezygnować z bliskości rozbudowanej miejskiej infrastruktury i usług. W pobliżu znajdują się sklepy, bankomaty, restauracje, przedszkola, Szkoła Podstawowa nr 86 oraz przychodnia lekarska. Otoczenie osiedla stanowi zabudowa o niskiej intensywności, z dużą ilością terenów zielonych.  

 

 

 

 

 

 

 


 

 

W ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,73 mzlokalizowane na parterze wraz z ogródkiem o powierzchni 24,20 m2. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń, wysoką jakością użytych materiałów wykończeniowych oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie mieszkania. Gotowe do zamieszkania od zaraz. 

W skład Osiedla Nowa Niepołomicka wchodzi 5 sześciokondygnacyjnych budynków. Dla komfortu mieszkańców w każdej z klatek przewidziano cichobieżną windę, która zjeżdża do poziomu podziemnej hali garażowej. Cały teren został ogrodzony i oświetlony. 

Mieszkanie 2.A.6
 
 

Okolica obfituje w tereny zielone sprzyjające aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Położony w sąsiedztwie zbiornik retencyjny "Kolorowy" przyciąga rodziny z dziećmi, właścicieli czworonogów, amatorów joggingu i wędkarstwa. Wzgórze "Kozacza Góra" to idealne miejsce na piesze i rowerowe wycieczki. Przygotowano tam liczne, leśne ścieżki prowadzące do placu zabaw i zewnętrznych urządzeń fitness. Z wieży widokowej, na którą wstęp jest nieodpłatny, rozpościera się piękna panorama tej części miasta. 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA MIESZKANIA PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TERMINU.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU! 

Biuro sprzedaży

na terenie budowy osiedla Havlove, wjazd od ul. Świętokrzyskiej
poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
sobota 10:00 - 14:00

Kontakt:

tel. +48 58 670 46 16

58 670 46 16

Specjalista ds. Sprzedaży