Havlove Gdańsk Chełm, gotowe mieszkania w sprzedaży

OSIEDLE Z MYŚLĄ O TOBIE

Osiedle Havlove

Osiedle Havlove to inwestycja skrojona na miarę potrzeb tych, którzy cenią swój czas i lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. Doskonale rozwinięta infrastruktura w pobliżu osiedla, dogodny dojazd do centrum miasta i bliskość terenów rekreacyjnych to tylko kilka z wielu zalet tego osiedla!  

Mieszkaj blisko

Podróżuj szybko

Osiedle Havlove znajduje się przy al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Chełm. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa, gastronomiczna, edukacyjna i medyczna poprawi komfort życia mieszkańców, a sąsiedztwo z naturą będzie sprzyjać spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Wszystko pod ręką

Osiedle komplementarne

Osiedle Havlove składa się z ośmiu budynków mieszkalnych oraz dwóch budynków usługowych. Każdy z budynków w części prywatnej będzie miał cztery piętra, cichobieżne windy, komórki lokatorskie, boksy, a na kondygnacji -1 znajdzie się hala garażowa, która pomieści aż 278 aut.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. W pierwszej turze powstanie 138 lokali mieszkalnych, a w obu etapach do użytku mieszkańców zostanie oddanych łącznie 273 mieszkania o powierzchni od 30,5 do 78,2 m kw. Podział inwestycji na część mieszkalną i usługową czyni go komplementarnym. To właśnie dzięki temu przyszli mieszkańcy osiedla będą mieć w zasięgu ręki wszystko to, co potrzebne do komfortowego życia.

Okolica pełna przygód

Osiedle pełne atrakcji

Na terenie osiedla, oprócz naziemnych miejsc postojowych, na mieszkańców będzie czekać bogata strefa rekreacji: zewnętrzne boiska wielofunkcyjne, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, bogato wyposażone place zabaw z podziałem na atrakcje dopasowane do dzieci w różnym wieku, wewnętrzne sale zabaw dla najmłodszych mieszkańców, a także zamknięta sala fitness z wyposażeniem niezbędnym do ćwiczeń.

Plan osiedla

18 mieszkań w ofercie
Ceny:
zł/m2
Termin odbioru:
zobacz plany
W sprzedaży
Planowane
Sprzedane
Szanuj swój czas

Postaw na lokalizację

Osiedle Havlove od Śródmieścia Gdańska dzielić będzie jedynie 10 minut jazdy autem. Tyle samo przyszłym mieszkańcom zajmie dojazd do al. Armii Krajowej, galerii Morena, przystanku PKM oraz restauracji czy kawiarni. Dotarcie do obwodnicy Trójmiasta będzie trwać zaledwie pięć minut. Pięć minut zajmie także spacer do pętli tramwajowo-autobusowej Łostowice Świętokrzyska.

Rozwinięta dzielnica

Ciesz się bliskością

W pełni rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych w codziennym życiu punktach. W najbliższej okolicy znajduje się Szkoła Podstawowa nr 12 oraz wiele przedszkoli publicznych i prywatnych, a także żłobki. Najmłodsi mieszkańcy osiedla swoje talenty będą mogli rozwijać również w pobliskiej Szkole Muzycznej. Potrzeba zaledwie pięć minut, by dotrzeć z osiedla do szkoły, przedszkola, żłobka. przychodni lekarskiej, apteki, sklepów wielobranżowych czy Galerii Chełm.

Atrakcyjna okolica

Tu zapomnisz co to nuda

Osiedle Havlove łączy w sobie zalety życia w mieście z atutami otoczenia zielenią. W jego sąsiedztwie znajduje się m.in. zbiornik retencyjny Augustowska, do którego spacer zajmie zaledwie kilka minut. Naprzeciwko osiedla znajdują się leśne ścieżki, wieża widokowa „Kozacza Góra”, a także rozległy plac zabaw. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią także rozbudowane ścieżki rowerowe w okolicy, które umożliwiają dotarcie na dwóch kółkach do różnych zakątków Trójmiasta.

Lokalizacja

Pokaż trasę dojazdu z:

Twoje idealne M to

WYPRZEDANE
Mieszkania 2 pokojowe Funkcjonalne układy
Liczba pokoi:
2
Powierzchnia:
Od 30m² do 52m²
WYPRZEDANE
Mieszkania 3 pokojowe Z ogródkiem lub balkonem
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
Od 51m² do 66m²
WYPRZEDANE
Mieszkania 4 pokojowe Duży salon z aneksem
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia:
Od 77m² do 78m²
Czy mamy powiadomić Cię w pierwszej kolejności o nowościach i naszych ofertach specjalnych?
* Obowiązkowe pola.
Pobierz folder inwestycji Havlove

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy skrojoną pod Ciebie propozycję. Zapraszamy do kontaktu.

Agnieszka Zielińska Specjalista ds. Sprzedaży
511 683 312
Tomasz Taurogiński Specjalista ds. Sprzedaży
661 662 102
Paweł Zabolewicz Specjalista ds. Sprzedaży
505 991 887
Monika Maternik Specjalista ds. Sprzedaży
572 283 331
58 670 45 16

Biuro sprzedaży na osiedlu Havlowe

ul. Dąbrówki 102, lokal 1, Gdańsk
Poniedziałek: 08:00 - 19:00
Wtorek - Piątek: 09:00 - 17:00
tel. +48 58 670 45 16Na tej stronie internetowej używamy plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom efektywnego korzystania ze strony, a także narzędzi analitycznych, promocyjnych i reklamowych w celu reklamy, badania rynku oraz badania preferencji użytkowników.