Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Leszczynowy Staw

Osiedle Leszczynowy Staw położone jest przy ulicy Leszczynowej na zboczu jednego z najwyższych wzniesień w Gdańsku Jasieniu. Dzielnica ta zyskuje coraz większą popularność za sprawą swojego położenia łączącego spokojne otoczenie z dobrą komunikacją. Osiedle dzieli zaledwie 5 km od centrum miasta oraz od trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola, Szkoła Podstawowa nr 85, Gimnazjum nr 48, centra handlowe oraz przychodnia lekarska. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, który łączy Leszczynowy Staw m.in. z przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (PKM Jasień), skąd co kilka minut odjeżdżają pociągi w stronę Portu Lotniczego oraz Gdańska Wrzeszcza.

 

W skład osiedla wchodzić będzie 7 budynków czterokondygnacyjnych z cichobieżną windą w każdej z klatek. Dla potrzeb przyszłych mieszkańców zaprojektowano zarówno bloki z wygodnymi, podziemnymi halami garażowymi (budynki nr 1-5), jak i bardziej ekonomiczne rozwiązanie, tj. bloki z przynależnymi naziemnymi miejscami postojowymi (nr 6, 7). Układ budynków oraz wewnętrzna aleja ozdobiona zielenią nadadzą temu miejscu wyjątkowy, kameralny charakter.

 

Otoczenie
Otoczenie

 

Ceniąc bezpieczeństwo mieszkańców Osiedla Leszczynowy Staw na jego terenie przewidziano monitoring oraz ochronę. Wszystkie drzwi wejściowe do mieszkań będą posiadać antywłamaniowe atesty, zaś okna mieszkań położonych na parterze wzmocnione zostaną poprzez zastosowanie okuć antywłamaniowych. Cały teren osiedla zostanie ogrodzony i oświetlony.

Wszystkie z mieszkań położonych na piętrze posiadać będą własny balkon albo loggię. Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą natomiast przestronne tarasy-ogródki. Urządzone według indywidualnych upodobań staną się idealnym miejscem do codziennego wypoczynku.