Dostępne
od zaraz

Dostępne od zaraz

W aktualnej ofercie posiadamy 3 mieszkania dostępnych od zaraz.

  • 2 pokojowe od 429 tys. zł
  • 4 pokojowe od 512 tys. zł

Zobacz

Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper DOMESTA Sp. z o.o.

Historia dewelopera DOMESTA

DOMESTA powstała w 1992 roku i od tego czasu zrealizowała i oddała do użytku ponad 3 tysiące mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość wykonywanych mieszkań i stosowanych materiałów oraz terminowość w oddawaniu budynków to główne zalety dewelopera.

Sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego DOMESTA to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań. 

Stoisko Domesty na targach deweloperskich

W maju 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kolejną, prestiżowa inwestycję Traffic, która charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem ciekawych rozwiązań w aranżacji wnętrz. W ofercie znajdzie się 169 mieszkań, rozłożonych w czterech, 3 i 8 piętrowych budynkach oraz lokale usługowe. Dzięki doskonałej lokalizacji, osiedle Traffic to idealny wybór dla zwolenników miejskiego życia, którzy cenią sobie szybkość przemieszczania się każdym środkiem transportu.  Natomiast miłośnicy aktywnego trybu życia docenią możliwość korzystania z otwartej hali rowerowej, sali fitness czy zewnetrznej strefy rekreacyjnej.

Również w maju 2019 roku spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na użytkowanie i tym samym zakończyła budowę inwestycji – Ambiente. Kameralny zespół nowoczesnych apartamentów powstaje przy ul. I. Matuszewskiego (ex L. Kruczkowskiego) w Gdańsku. Doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość, którą oferuje nowoczesny projekt, powodują, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem już od pierwszego dnia sprzedaży.

Z początkiem 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestcyję: Nowa Niepołomicka 2. To drugi etap cieszącego się ogromnym zainteresowaniem osiedla zlokalizowanego przy ul. Niepołomickiej. Mieszkania powstają w malowniczym otoczeniu terenów zielonych i jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły, przedszkola oraz żłobka w niewielkiej odległości od mieszkania.

    

W czerwcu 2018 roku rozpoczęto kolejną inwestycję w dzielnicy Gdańsk Chełm przy Al. Vaclava Havla. W skład Osiedla Havlove będzie wchodziło 8 budynków mieszkalnych oraz 2 budynki usługowe. Inwestycja wyróżniać będzie się bogatymi częściami wspólnymi, na których powstaną boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, sala zabaw dla dzieci oraz sala fitness. Termin zakończenia budowy pierwszego z budynków przewidujemy na maj 2020 roku.

 

Dbając o zaufanie swoich klientów, firma prowadzi darmowy program Gwarancja Plus, którym objęte są wszystkie mieszkania zakupione w spółce DOMESTA. W ramach programu przeprowadzany jest rutynowy, nieodpłatny przegląd gwarancyjny rok po odbiorze mieszkania. Program ten zapewnia wszystkim klientom usunięcie ewentualnych usterek, które uwidoczniły się w trakcie użytkowania mieszkań.