Dostępne
od zaraz

Dostępne od zaraz

W aktualnej ofercie posiadamy 1 mieszkanie dostępnych od zaraz.

  • 3 pokojowe od 335 tys. zł

Zobacz

Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper PB Domesta Sp. z o.o.

71.40 m2

335 tys. zł

3 pokoje

21.B.5

link
Deweloper PB Domesta Sp. z o.o.

Osiedle Leszczynowe to kameralne i zaciszne miejsce położone w otoczeniu zieleni i z dala od zgiełku głównych arterii miasta, a jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum Gdańska (przez ul. Jabłoniową oraz trasę WZ). Od obwodnicy dzieli je zaledwie kilka minut jazdy, co gwarantuje dobrą komunikację z całym Trójmiastem.

Osiedle Leszczynowe
Bezpieczne place zabaw

Podziemne hale garażowe pod każdym z bloków oraz szybkie, cichobieżne windy we wszystkich klatkach to rozwiązania zapewniające komfort przyszłym mieszkańcom. Do każdej z klatek wybudowano podjazdy dla wózków dziecięcych i osób z ograniczoną mobilnością.

Hale garażowe w każdym budynku
Komfortowe strefy wspólne

Na terenie osiedla znajdują się duże, bezpieczne i ogrodzone place zabaw. Cały teren jest oświetlony i częściowo ogrodzony. Osiedle Leszczynowe zdobią liczne kwietniki i skalniaki oraz estetyczne obiekty małej architektury. Całość stanowi wymarzone miejsce do spacerów oraz rekreacji.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla mieszkania wyposażone są w drzwi antywłamaniowe, a dodatkowo okna mieszkań na parterze posiadają wzmocnione okucia antywłamaniowe. Większość z położonych na parterze mieszkań ma własne, ogrodzone ogródki, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku w letnie dni. Mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadają obszerne, nasłonecznione balkony lub tarasy.

Aktualna
oferta mieszkań

W ofercie posiadamy 1 mieszkanie

Punkt
przedszkolny

Kotek Mamrotek

 

FOLDER
OSIEDLA

pobierz folder w wersji PDF

 


Biuro sprzedaży

Osiedle Leszczynowe
ul. Leszczynowa 86, 80-175 Gdańsk
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 10:00 - 14:00

Kontakt:

tel. +48 58 324 45 90

Uwaga! Wejście na teren budowy możliwe jest WYŁĄCZNIE w krytym obuwiu. Ze względów bezpieczeństwa osoby niepełnoletnie nie zostaną wpuszczone na teren budowy.

58 324 45 90

Specjalista ds. Sprzedaży