Szybki
kontakt

Szybki kontakt


Biuletyn informacyjny


dostosuj ustawienia biuletynu

Deweloper PB Domesta Sp. z o.o.

Historia działalności przedsiębiorstwa Domesta

Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta powstało w 1992 roku i od tego czasu zrealizowało i oddało do użytku ponad 2,5 tysiąca mieszkań w blisko 100 budynkach wielorodzinnych. Stały wzrost sprzedaży, wysoka jakość wykonywanych mieszkań i stosowanych materiałów oraz terminowość w oddawaniu budynków to główne zalety dewelopera.

Sukces firmy to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego Domesta to zespół profesjonalistów, którzy lubią to, co robią. Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów, kierowników i inspektorów budowlanych to gwarant rzetelnego wykonania powierzonych im zadań. 

Aktualnie Deweloper Domesta prowadzi realizację osiedla Leszczynowy Staw w Gdańsku Jasieniu, w skład którego wchodzi 7 budynków czterokondygnacyjnych z podziemnymi halami garażowymi i cichobieżnymi windami w każdej z klatek.

Z końcem 2016 roku rozpoczęliśmy realizację kolejnej inwestycji Nowa Niepołomicka, która składać się będzie z 5 budynków sześciokondygnacyjnych z podziemnymi halami garażowymi i cichobieżnymi windami w każdej z klatek. Ostatnie mieszkania na tym osiedlu zostaną przekazane w październiku 2019 roku. 

We wrześniu 2017 r. zakończyliśmy realizację ostatnich budynków z oferty osiedla Leszczynowego. Jest nam niezmiernie miło, że już ponad 500 rodzin doceniło walory tego miejsca i powierzyło spółce Domesta realizację swojego największego marzenia – własnego "M".

20 czerwca 2017 roku spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę najnowszej inwestycji – Ambiente. Kameralny zespół nowoczesnych apartamentów powstaje przy ul. Leona Kruczkowskiego w Gdańsku. Doskonała lokalizacja oraz wysoka jakość, którą oferuje nowoczesny projekt, powodują, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem już od pierwszego dnia sprzedaży. Zakończenie budowy nastąpi w II kwartale 2019 roku.

      

W czerwcu 2018 roku rozpoczęto kolejną inwestycję w dzielnicy Gdańsk Chełm przy Al. Vaclava Havla. W skład Osiedla Havlove będzie wchodziło 8 budynków mieszkalnych oraz 2 budynki usługowe. Inwestycja wyróżniać będzie się bogatymi częściami wspólnymi, na których powstaną boiska wielofunkcyjne, place zabaw, rekreacyjna ścianka wspinaczkowa, sala zabaw dla dzieci oraz sala fitness. 

Z początkiem 2019 roku wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestcyję: Nowa Niepołomicka 2, to drugi etap cieszącego się ogromnym zainteresowaniem osiedla zlokalizowanego przy ul. Niepołomickiej. Mieszkania powstają w malowniczym otoczeniu terenów zielonych, jednocześnie blisko głównych szlaków komunikacyjnych. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów, znalezienie szkoły, przedszkola oraz żłobka w niewielkiej odległości od mieszkania. 

W maju 2019 zostanie wprowadzona do sprzedaży kolejna, prestiżowa inwestycja Traffic. Osiedle charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą oraz zastosowaniem ciekawych rozwiązań w aranżacji wnętrz. W ofercie znajdzie się 169 mieszkań, rozłożonych w czterech, 8 piętrowych budynkach oraz lokale usługowe. Dzięki doskonałej lokalizacji, osiedle Traffic to idealny wybór dla zwolenników miejskiego życia, którzy cenią sobie szybkość przemieszczania się każdym środkiem transportu.  Natomiast miłośnicy aktywnego trybu życia docenią możliwość korzystania z otwartej hali rowerowej, sali fitness czy zewnetrznej strefy rekreacyjnej. 

Dbając o zaufanie swoich klientów, firma prowadzi darmowy program Gwarancja Plus, którym objęte są wszystkie mieszkania zakupione w spółce Domesta. W ramach programu przeprowadzany jest rutynowy, nieodpłatny przegląd gwarancyjny rok po odbiorze mieszkania. Program ten zapewnia wszystkim klientom usunięcie ewentualnych usterek, które uwidoczniły się w trakcie użytkowania mieszkań.